امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: ملت و نظام ایران برای رسیدن به دستاوردهای خود از کسی اجازه نمی‌گیرد+گزارش تصویری

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: ملت و نظام ایران برای رسیدن به دستاوردهای خود از کسی اجازه نمی‌گیرد+گزارش تصویری

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت متمدن ایران امروز با حضور گسترده خود به جهانیان ثابت کرد که ملت و نظام ایران برای رسیدن به دستاوردهای خود از کسی اجازه نمی‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری تسنیم ، حجت‌الاسلام والمسمین سید محمد باقر عبادی پیش از ظهر امروز در مراسم سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع مردم شهرستان درمیان اظهار داشت: مردم شهرستان درمیان نمونه وحدت هستند که سال‌ها است با همدلی و انسجام در کنار یکدیگر در تمامی صحنه ها حضور پیدا می‌کنند.

وی افزود: از دوران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی متعهدانه برای شکل‌گیری انقلاب تلاش کردند و بعد از پیروزی انقلاب نیز علمای شیعه و سنی به صورت  برادروار در مقابل دشمنان انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی نعمت بزرگی است از طرف خداوند متعال اذعان داشت: در نظام جمهوری اسلامی مسئولان را مردم انتخاب می‌کنند از نماینده تا خبرگان و حتی رهبری به صورت مستقیم و با غیرمستقیم در تصمیم‌گیری مشارکت دارند.

عبادی گفت: استکبار جهانی بداند که در کشور ما همه چیز را خود مردم انتخاب می‌کنند و تصمیم نهایی را می‌گیرند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی زخم کهنه‌ای است بر دل استکبار جهانی افزود: دشمنان ما نمی‌توانند استقلال ما را ببینند زیرا به دنبال چپاول کشور ما هستند و تنها در صورتی که این اجازه به آنها داده شود از ما تمجید خواهند کرد.

عبادی اظهار داشت: ملت متمدن ایران امروز با حضور گسترده خود به جهانیان ثابت کرد که ملت و نظام ایران برای رسیدن به دستاوردهای خود از کسی اجازه نمی‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه هزاران شبکه ماهواره‌ای برای اختلاف‌افکنی بین مسلمانان راه‌اندازی کردند افزود: آنها در یک اتاق بر علیه مقدسات اهل سنت و در یک اتاق دیگر بر علیه مقدسات تشیع صحبت می‌کنند و ما باید هوشیار باشیم و فریب این‌ها را نخوریم که درصدد تحریک رگ احساسات جوانان شیعه و سنی هستند تا زمینه افراطی‌گری را به وجود بیاورند و در نهایت گروهک‌هایی از قبیل داعش ایجاد کنند و به جان مسلمانان بیندازند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف  درمجلس شورای اسلامی گفت: در اصطلاح و بهانه‌های آنها به نام دفاع از اهل سنت بچه هفت ماهه را سرمی‌برند و فیلم آن را در شبکه‌های ماهواره‌ای پخش می‌کنند زیرا هدف آنها اختلاف افکنی بین شیعه و سنی و مشغول کردن جبهه‌های مقاومت به خود است تا اسراییل و آمریکا راحت بتوانند در دنیا جولان دهند.

عبادی تصریح کرد: آنها با آتش زدن قرآن نتوانستند چهره اسلام را مخدوش کنند سعی دارند با خشن جلوه دادن اسلام، اسلام‌ستیزی در جهان ایجاد کنند و با یک تیر چند نشان بزنند.

وی افزود: به‌زودی شاهد افتتاح کارخانه سیمان باقران در این شهرستان مرزی و رونق اقتصادی و اشتغال خواهیم بود زیرا مرزهای جمهوری اسلامی هر چه آبادتر باشد به نفع جمهوری اسلامی است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف با اشاره به تصمیمات کوته فکرانه ترامپ افزود: از جنگ تحمیلی ۸ ساله ما عبرت بگیرید و با دم شیر بازی نکنید ما در جنگی که دنیا پشتوانه صدام بود ایستادگی کردیم و پشت ولایت فقیه حرکت کردیم.

عبادی یادآورشد: با پیشرفت های روزافزون کشور توطئه چینی‌ها نیز بیشتر شده لذا ما باید هوشیار و بیدار باشیم تا زمینه‌های نفوذ دشمنان را مسدود کنیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا