امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:بهترین رمز وحدت و آشتی پیروی از ولایت فقیه است/ مردم با نگاه خاص حرکات موک و مورد حمایت دشمنان را دنبال می‌کنند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:بهترین رمز وحدت و آشتی پیروی از ولایت فقیه است/ مردم با نگاه خاص حرکات موک و مورد حمایت دشمنان را دنبال می‌کنند

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: آشتی ملی در کشور ایران که بین مردم آن اتحاد و انسجام وجود دارد موضوعیت ندارد.
وی با بیان اینکه امروز موضوع آشتی ملی توسط کسانی مطرح می‌شود که بیشترین اختلافات را می‌خواستند در بین مردم در فتنه ۸۸ ایجاد کنند، یادآور شد: در واقع این موضوع توسط بزرگترین حامیان اختلافات مطرح شده، کسانی که با ایجاد اختلاف در انتخابات ایران مورد تشویق نخست‌ وزیر اسرائیل، نخست وزیر انگلیس و رئیس جمهور وقت آمریکا قرار گرفتند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر دشمن به فکر آشتی ملی بود در فتنه ۸۸ تمام نهادهای کشور را زیر سؤال نمی‌برد و امروز بزرگترین حامیان اختلاف سخن از آشتی ملی می‌زنند که این یکی از تناقضات بزرگ تاریخ معاصر است.
عبادی با بیان اینکه کسی که همیشه سخن از وحدت زده کسی جز مقام معظم رهبری نبوده است، افزود: کسانی که امروز صحبت از آشتی ملی سر می‌دهند همان دشمنان فتنه ۸۸ هستند که باید پرسید اگر دلسوز مردم بوده چرا در آن زمان صحبتی از وحدت و عدم درگیری مطرح نکردند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وقتی مسؤولان کاخ سفید از این افراد حمایت می‌کنند مردم بیشتر به نیت شوم آنها مشکوک می‌شوند.
آقایان گرفتار سیاست‌بازی‌هایی شده‌اند که مورد حمایت آمریکاست
عبادی با بیان اینکه بهترین رمز وحدت و آشتی پیروی از ولایت فقیه است، گفت: افرادی که اکنون حرف از آشتی ملی می‌زنند در جریان فتنه ۸۸ باید اقداماتی که به مقدسات مردم توهین می‌کرد را محکوم می‌کردند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا