امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس تاکید کرد حمایت از تولیدات داخلی مهم‌ترین وظیفه در برابر تحقق شعار سال/ بی‌برنامگی سد راه تحقق اقتصاد مقاومتی

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس تاکید کرد حمایت از تولیدات داخلی مهم‌ترین وظیفه در برابر تحقق شعار سال/ بی‌برنامگی سد راه تحقق اقتصاد مقاومتی

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تحقق شعار سال مهم‌ترین وظیفه مردم و مسؤولان حمایت از کالاهای داخلی و در نتیجه تولید و اشتغال است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شواری اسلامی؛ حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس  در ارتباط با شعار سال اظهار داشت: مهم‌ترین رویکرد مقام معظم رهبری در انتخاب شعار سال با توجه به ضرورت کنونی جامعه افزایش تولید و اشتغال بوده است.
وی تصریح کرد: با توجه به افزایش آمار بیکاری در جامعه نیاز به طرح‌های ویژه و ضربتی در این حوزه داریم.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت بحث اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: به طور حتم باید برای تحقق این امر ابتدا شرایط لازم فراهم شود که از جمله این شرایط خارج شدن اقتصاد جامعه از رکود و جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق و کالاهای خارجی که نمونه‌های خوب داخلی آن وجود دارد برای ایجاد اشتغال بیشتر است.
عبادی به آمار بالای بیکاری در جامعه اشاره کرد و افزود: متأسفانه در هر خانواده چندین جوان بیکار وجود دارد که این آمار نگران کننده بوده و باید از تمام ظرفیت‌های کشور برای بحث اشتغال استفاده شود.
وی با بیان اینکه تاکنون در بحث تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه موفق عمل نشده است، یادآور شد: متأسفانه در بحث اقتصاد مقاومتی اقدام جدی تاکنون صورت نگرفته و با اضافه کردن آن در جلوی کارهای روتین سعی در تحقق این امر مهم کرده‌ایم که به طور حتم این امر اینگونه محقق نمی‌شود.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در بحث تحقق اقتصاد مقاومتی احساس می‌شود بی‌برنامگی وجود داشته و مباحث آن برای اجرا ریز نشده و باید به سمت و سوی حرکت کنیم که اقتصاد مقاومتی به صورت واقعی محقق شود.
عبادی خاطرنشان کرد: برای تحقق شعار سال مهم‌ترین وظیفه مردم و مسؤولان حمایت از کالاهای داخلی و در نتیجه تولید و اشتغال است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا