امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: دفتر وزارت امور خارجه ای را که با خون دل تاسیس کردم در حال تعطیلی است/ استاندار به این دفتر امکانات نداد/ چرا کوتاهی؟

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: دفتر وزارت امور خارجه ای را که با خون دل تاسیس کردم در حال تعطیلی است/ استاندار به این دفتر امکانات نداد/ چرا کوتاهی؟

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: علی رغم نامه های مکرری که بنده به همین آقای استاندار نوشتم که امکاناتی به دفتر وزارت امور خارجه بدهید، اما ندادند و اکنون زمزمه های تعطیلی این دفتر به گوش می رسد.

به گزارش روابط عمومی ذفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری خاورستان، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی درخصوص بی تفاوتی استاندار خراسان جنوبی نسبت به دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در بیرجند در جمع مردم مهرشهر اظهارکرد: فلان آقای وزیر مثلا از خراسان شمالی است؛ حالا دوتا استاندار ما باید از کجا باشند؟ از خراسان شمالی!

وی افزود: حالا سوابق این استانداران چیست؛ قوی اند؟ ضعیفند؟ به درد چه کاری می خورند؟ اینها دیگر مهم نیست همشهری ما باشند!

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اما نتیجه آن چه شد؟ دفتر وزارت امور خارجه ای که بنده با خون دل آن را تاسیس کردم و دستور آن را در دوره گذشته مجلس از آقای ظریف گرفتم و این دفتر ایجاد شد که خدمات فراوانی هم ارائه می داد، استانداری متعهد شده بود که یک سری امکانات در اختیار این دفتر قرار دهد، اما علی رغم نامه های مکرری که بنده به همین آقای استاندار نوشتم که امکاناتی به این دفتر بدهید، اما ندادند و اکنون زمزمه های تعطیلی این دفتر به گوش می رسد.

عبادی با اشاره به اینکه تعطیلی این دفتر بر روی رفت و آمدها، حضور گردشگران، بحث های کنسولی، رفت و آمد به خارج کشور و … تاثیر دارد، تاکید کرد: چرا کوتاهی؟ چرا کسی که این کاره نیست را منصوب می کنید؟

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا