امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: مهم‌ترین مشکل استان خراسان جنوبی بی‌لطفی و کم توجهی مسئولان است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:  مهم‌ترین مشکل استان خراسان جنوبی بی‌لطفی و کم توجهی مسئولان است

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه در حال حاضر صنایع، کشاورزی و معادن استان دارای رکود است گفت: مهم‌ترین مشکل استان خراسان جنوبی بی‌لطفی و کم توجهی مسئولان است.

به گزارش روباط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند اظهار داشت: توانمندی و امانت‌داری از ویژگی‌های کاندیدای اصلح است که باید برای انتخاب کاندید اصلح سوابق آنها را به درستی برررسی کنیم و بر اساس آن رای دهیم.

وی با بیان اینکه کاندیدای اصلح باید حامی محرومان و خدمتگزار مستضعفان باشد و این را در رفتار خود نشان دهد افزود: مردم خراسان جنوبی همواره در انتخابات‌های مختلف بیشترین درصد حضور را داشته و همواره نشان داده‌اند که پشت سر رهبری و نظام خود باقی خواهند ماند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: غیور مردمان کویرنشین خراسان جنوبی همواره با تمام سختی‌ها، محرومیت‌ها و مشکلات از مرزهای کشور دفاع کرده اما انتظار دارند تصمیم‌گیران آینده کشور توجه ویژه‌ای به آنها داشته باشند.

عبادی افزود: خراسان جنوبی دارای نیروهای توانمند زیادی بوده اما کمتر از آنها استفاده شده است و مهم‌ترین مشکل و خواسته‌ مردم این استان از رئیس جمور آینده انتقال آب و ترانزیت چه از نظر ریلی و چه راه مناسب است.

وی با بیان اینکه دولت فعلی در بحث راه‌آهن به خراسان جنوبی کوتاهی کرده و هنوز هم اقدام عملی انجام نشده است اظهار داشت: خراسان جنوبی یکی از استان‌های معدن خیز کشور است که از این جهت راه‌اندازی ارتباطات ریلی در استان مهم بوده و تا وقتی که ریل نداشته باشیم معادن استان رونق نخواهد داشت.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر صنایع، کشاورزی، معادن استان دچار رکود بوده و باید رونق پیدا کنند و این استان در حوزه مدیریتی کار نیازمند توجه ویژه است.

عبادی با بیان اینکه امیدواریم دولت آینده تکلیف خود را با استان خراسان جنوبی روشن کند افزود: آب یکی از مهم‌ترین نیازهای استان است اما تاکنون کم‌ترین توجه به آن شده است.

وی بیان کرد: مهمترین مشکل استان خراسان جنوبی آب است که مسئولان بارها شعار و وعده انتقال آب به استان را داده‌اند اما علمی نشده و هنوز هم برنامه منسجمی برای استفاده بهینه و جلوگیری از هدر رفت آب در خراسان جنوبی نداریم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا