امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان این‌که با لغو برخی از تحریم‌ها تمامی مشکلات برداشته نمی‌شود، گفت: دولت منتظر لغو تحریم‌ها نباشد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان این‌که با لغو برخی از تحریم‌ها تمامی مشکلات برداشته نمی‌شود، گفت: دولت منتظر لغو تحریم‌ها نباشد.

حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر عبادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار داشت: هر چه تحریم‌ها کاهش یابد، آثار مثبت اقتصادی در بر دارد.

گزارش تصویری نشست رسانه‌ای حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی، به نقل از فارس،‌ حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی با بیان این‌که با لغو برخی از تحریم‌ها تمامی مشکلات برداشته نمی‌شود، تصریح کرد: دولت منتظر لغو تحریم‌ها نباشد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که وزرات‌خانه‌ها به وظایف خود عمل کنند، اذعان داشت: ما باید بیشتر به توانایی خود در داخل کشور تکیه داشته باشیم.

عبادی ادامه داد: لغو تحریم‌ها سبب افزایش ارتباطات اقتصادی و سیاسی در عرصه‌ بین‌المللی می‌شود.

وی با بیان این‌که سیاست‌های خارجی و اقتصادی با هم تاثیرگذار هستند، افزود: ارتباط اقتصادی مستلزم ارتباط سیاسی است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که یکی از مشکلات کشور ما کم آبی است، متذکر شد: دولت باید پروژه‌های انتقال آب از دریاهایی که وجود دارد را به مرکز کشور مورد توجه قرار دهد.

عبادی با بیان این‌که دولت باید همچنین شبکه ریلی کشور را مورد توجه قرار دهد، خاطرنشان کرد: این طرح‌ها از زیرساخت‌های مهم کشور بوده و اعتبارات زیادی را نیاز دارد.

انتهای پیام/۶۹۰۱۰/ب

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921030000880

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا