نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: احداث بیمارستان خوسف ضروری است/ وزارت بهداشت روند اداری جذب اعتبار ملی را دنبال کند

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: پیگیری های زیادی برای جذب اعتبار پروژه صورت داده ایم و از محل ماده 180 اعتباراتی نیز جذب شده و درادامه نیز با جدیت موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدباقرعبادی در گفتگو با خبرنگار روزنامه امروز خراسان جنوبی با اشاره به لزوم راه اندازی بیمارستان در خوسف افزود: در آینده براساس اعام نظر کارشناسان جمعیت سرریز شهربیرجند به خوسف گسیل داده خواهند شد بنابراین شاهد سکونت جمعیت زیادی در این شهرستان خواهیم بود.

 

وزارت بهداشت روند اداری جذب اعتبار ملی را دنبال کند

وی ادامه داد: از طرف دیگر خوسف در مسیر تردد طبس و تهران قرار دارد و گردشگران زیادی ممکن است به پزشک نیاز داشته باشند بنابراین احداث بیمارستان ضروری است.

 

وی اذعان داشت: برای جذب اعتبارات ملی وزارت بهداشت باید درخواست ردیف از سازمان برنامه و بودجه داشته باشد و روند اداری آن را دنبال کند و در صورت بروز مشکل از نماینده اگر درخواست کمک و پیگیری بود اعلام  کنند.

 

وی تاکید کرد: اگر مشکل اداری جذب اعتبار رفع نشود در ادامه کار با مشکل مواجه خواهیم بود و مسئولان شهرستانی و هم چنین استانی نیز باید پیگیر موضوع باشند.

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.