امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: آقای رئیس جمهور باید به موسسات غیر مجاز رسیدگی قطعی کنند/ متاسفانه نظارت ها ضعیف است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: آقای رئیس جمهور باید به موسسات غیر مجاز رسیدگی قطعی کنند/ متاسفانه نظارت ها ضعیف است
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: باید دولت بهتر از این در باره مؤسسات غیر مجاز عمل می‌کرد تا کار به دخالت مجلس نرسد.

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پایگاه خبری خاورستان اظهار کرد: این سوال درباره مؤسسات اعتباری غیر مجاز است که به دلیل آنکه مجلس نمی‌تواند از رئیس کل بانک مرکزی سئوال بپرسد و یا استیضاح کند از رئیس جمهور پرسیده می‌شود.

وی افزود: بانک مرکزی بهتر بود بیشتر مساعدت می‌کرد و نسبت به مال باختگان کاسپین بهتر عمل می‌کرد و همچنین دولت بهتر از این درباره مؤسسات غیر مجاز عمل می‌کرد تا کار به دخالت مجلس نرسد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم بسیار در رنج هستند و طبیعتا چون نمایندگان باید صدای مردم باشند بر خودمان دیدیم که این مسئله را به عنوان دغدغه مردم پیگیری کنیم.

حجت الاسلام عبادی گفت: بهتر است رئیس جمهور قبل از اینکه سئوال در صحن علنی مجلس مطرح شود به مسئله مؤسسات غیر مجاز رسیدگی قطعی کند.

وی افزود: هر چند الان هم دیر است برای این کار ها اما نباید بگذاریم که دیر تر شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دولت و بانک مرکزی باید نظارت خودرا افزایش دهد تا از این پس شاهد چنین مواردی نباشیم.

حجت السلام عبادی افزود: در حال حاضر نظارت را در همه سطوح دولت چه اقتصادی و چه غیر اقتصادی ضعیف است و باید بهتر از این نظارت ها صورت گیرد.

وی تصریح کرد: این نامه و این سئوال یک بحث سیاسی نیست و از همه جناح ها در این نامه امضا دارند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا