امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس خبر داد: وعده مسئولان برای کلنگ زنی پروژه راه آهن تا پایان دولت یازدهم

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس خبر داد: وعده مسئولان برای کلنگ زنی پروژه راه آهن تا پایان دولت یازدهم

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: پروژه راه آهن خراسان جنوبی بنا بر گفته های مسئولین ذی ربط احتمال آن می رود که قبل از شروع به کار دولت دوازدهم کلنگ زنی شود.

 

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در گفتگو با خبرگزاری مهر اظهارکرد: در دو سال گذشته با همت نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری پروژه راه آهن خراسان جنوبی در ردیف بودجه ای قرار گرفت.

وی با اشاره به پیگیری های متعدد برای آغاز عملیات اجرایی این پروژه و مذاکرات با وزارت راه و شهرسازی بیان داشت: در اواخر سال گذشته در دیداری با معاون وزیر راه خواستار عملیاتی شدن پروژه راه آهن استان شدیم.

 وی با بیان اینکه پروژه هایی از قبیل راه آهن نیاز به فاینانس دارد، گفت: چینی ها برای این پروژه اعلام حضور کردند اما در عمل پای کار نبودند.

وی با بیان اینکه بازگو کردن مطالبات مردم استان از وظایف نمایندگان است، گفت: با وحدت در بین نمایندگان مردم استان سعی کردیم سطح مطالبات مردمی را بالا ببریم و تحرکی در بدنه دولت برای رسیدگی به خواسته مردم استان ایجاد کنیم.

 وی عنوان کرد: اکنون دولت متوجه شده که خواسته مردم خراسان جنوبی چه هست و چه خط قرمزهایی دارند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس  از نگاه مثبت وزیر راه و شهرسازی برای پروژه راه آهن استان تشکر کرد و افزود: این نگاه زمینه ساز گام های موثر برای اجرایی شدن این پروژه است.

 حجت الاسلام عبادی عنوان کرد: طبق خبری که از وزارت راه و شهرسازی داریم،  کلنگ احداث پروژه راه آهن خراسان جنوبی قبل از آغاز به کار دولت دوازدهم به زمین خواهد خورد.

 وی ادامه داد: کنسرسیومی از پیمانکاران داخلی برای پیگیری و اجرای پروژه راه آهن استان تشکیل می شود.

 وی با بیان اینکه صندوق توسعه ملی نیز قول پرداخت تسهیلات برای این پروژه را داده است، افزود: این موجب انگیزه بیشتر برای بخش های خصوصی در اجرای پروژه است.

 وی بیان کرد: حضورهم استانی های ما در وزارت راه و شهرسازی موجب شده تا روند کارها برای شروع عملیات اجرایی پروژه راه آهن با دلسوزی بیشتری پیگیری و به سرانجام برسد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا