امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: تامین اجتماعی در نظام سلامت دچار چالش شده است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: تامین اجتماعی در نظام سلامت دچار چالش شده است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تامین اجتماعی در نظام سلامت دچار چالش شده است، گفت:تامین اجتماعی کمک کاری برای افرادی است که سرانه پایینی دارند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی ظهر امروز (۱ مرداد) در دیدار با مدیران سازمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی اظهار داشت: تامین اجتماعی در ارائه خدمات درمانی بسیار پیشرفت کرده است.
وی با بیان اینکه بیرجند در زمینه درمان پیشرفت قابل توجهی داشته است، گفت: تامین اجتماعی کمک کاری در بحث های درمانی برای افرادی است که سرانه درآمد پایینی دارند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تامین اجتماعی موجب آرامش خاطر مردم می شود، افزود: متاسفانه تامین اجتماعی در بحث نظام سلامت دچار چالش شده است؛ طرح نظام سلامت بسیار طرح خوبی است اما متاسفانه دارای نواقصی است که امیدواریم این نواقص برطرف شود.

 

منبع؛ شبستان

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا