امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:درمانگاه سرپایی تامین اجتماعی در شمال شهر بیرجند راه‌اندازی شود

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:درمانگاه سرپایی تامین اجتماعی در شمال شهر بیرجند راه‌اندازی شود

حجت الاسلام و المسلمین عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خواستار راه اندازی درمانگاه سرپایی تامین اجتماعی در شمال شهر بیرجند شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  به نقل از خبرگزاری مهر بیرجندحجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در گفتگو با خبرنگار  مهر با اشاره به مشکلات بیمارستان‌های حوزه انتخابیه بیان کرد: کمبود پزشک متخصص در مراکز تامین اجتماعی سطح استان یکی از مشکلات موجود است.

وی ادامه داد: اگرچه در یکی از مصوبات برنامه ششم ۱۰ درصد از فارغ التحصیلان قرار است جذب تامین اجتماعی شوند اما در خراسان جنوبی این امر محقق نشد.

حجت الاسلام عبادی خواستار تخصیص ام. آر. آی و آنژیوگرافی قلب در یکی از بیمارستان‌های تامین اجتماعی مانند بیمارستان میلاد شد و افزود: در حال حاضر دستگاه‌های موجود در بیمارستان ولیعصر علوم پزشکی بسیار قدیمی بوده و بیمارستان امام رضا هم جوابگوی مراجعین نیست.

وی با بیان اینکه همچنین در روند تکمیل و تجهیز مرکز رفاهی، ورزشی و بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) تسریع شود، گفت: علی رغم اینکه بودجه این مرکز در نظر گرفته شده، ولی در حال حاضر فقط سالن همایش و اجتماعات آن راه‌اندازی شده که باید مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام عبادی بیان کرد: یکی از مطالبات و درخواست‌های مردم بیرجند، راه اندازی درمانگاه سرپایی تامین اجتماعی در شمال شهر است.

وی با بیان اینکه سکونت مردم بیرجند در منطقه شمالی بیرجند زیاد است، افزود: همچنین طرح برای ارائه خدمات مطلوب درمانی از سوی دانشگاه علوم پزشکی در این محدوده وجود ندارد و  باید راه‌اندازی و تاسیس درمانگاه سرپایی تامین اجتماعی در شمال شهر بیرجند مورد توجه قرار گیرد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا