امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خراسان جنوبی بزودی

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خراسان جنوبی بزودی
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: قرار است وزیر تعاون به خراسان‌جنوبی سفر کند که این سفر بزودی انجام خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهارکرد: اخیرا به دیدار ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رفتم و مطالبات استانی را مطرح و از وی برای حضور در استان دعوت کردم.

وی افزود: وزیر تعاون این دعوت را پذیرفت و چندی پیش ابتدا معاون خود را به استان فرستاد که در این سفر کمک هایی هم به استان شد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس همین دعوت، قرار است وزیر تعاون به خراسان‌جنوبی سفر کند که این سفر بزودی انجام خواهد شد و قطعا مایه برکتی برای استان خواهد بود.
حجت الاسلام عبادی اذعان کرد: تاکنون طی نامه ای، رئیس جمهور و همه وزرا را برای حضور در استان دعوت کردم، اما وزیر کار این دعوت را به سرعت پذیرفت.
وی در خصوص دعوت از رئیس مجلس برای سفر به استان هم، گفت: لاریجانی اصل سفر به استان را پذیرفته است اما به دلیل درگیری مجلس برای بررسی لایحه بودجه تاکنون این سفر محقق نشده است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا