امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: وضعیت اشتغال در خراسان جنوبی مناسب نیست

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: وضعیت اشتغال در خراسان جنوبی مناسب نیست
نماینده مردم شهرستانهای بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرکت شستا در استان بیشتر سرمایه مداری کند،گفت: وضعیت اشتغال در خراسان جنوبی خوب نیست و با سیل زیادی جوانان تحصیل کرده بیکار مواجه هستیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی به نقل از خبرگزارس تسنیم شامگاه چهارشنبه در کارگروه  تخصصی اشتغال که با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد اظهار داشت: امیدواریم این سفر مقام عالی وزارت  سفری خوب و آثار  مفیدی برای مردم استان داشته باشد.

وی افزود: مردم این استان متدین، انقلابی و ولایتمدار بوده  وحضور آنها در همه صحنه ها  دیده می شود و علاوه بر این امر در خراسان جنوبی وجود  نیروی انسانی بالا همراه  این استان  را در جایگاه بالاتری قرارداده است.

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: وجود نیروی انسانی ماهر و تحصیل کرده  موجب شده خراسان جنوبی امن ترین استان کشور در سالهای متمادی باشد.

عبادی افزود:  چالش هایی که ممکن است برخی سرمایه گذاران  در استانها با آن مواجه باشند در این استان مواجه نیستند

وی بیان داشت: هتل کویر  چند سالی است بلاتکلیف است  که یا آنرا صندوقهای بازنشستگی بسازند یا بخش خصوصی بسازند و از حالت بلاتکلیفی خارج شود و در سرمایه گذاری که بیشتر سرمایه در دست این وزارت خانه است سرمایه گذاری کنند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا