امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت در گفتگو با شبستان:جاماندگان از دریافت سبدکالا؛ ۲ سبد دریافت می کنند/تذکرعبادی به وزیرکار

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت در گفتگو با شبستان:جاماندگان از دریافت سبدکالا؛ ۲ سبد دریافت می کنند/تذکرعبادی به وزیرکار

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با اشاره به تذکر خود به وزیر کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت اعلام کرده است که به افرادی که در مرحله اول سبدکالا به آنها تعلق نگرفته؛ ۲ سبد خواهد داد.

سبد کالا

به گزارش روابط عمومی مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری شبستان، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی با اشاره به اینکه نحوه توزیع سبد کالا بسیار نامناسب است، اظهار داشت: این اقدام هم از نظر شناسایی افرادیی که سبد کالا به آنها تعلق گرفته است و هم از نظر شیوه توزیع؛ کارشناسی نشده و بر اساس مطالعه انجام نگرفته است.
وی با تاکید بر اینکه بهتر بود ابتدا بحث توزیع سبد کالا در چند استان به صورت آزمایشی انجام می شد، افزود: بعد از موفقیت این طرح آزمایشی در چند استان؛ مسئولان برای توزیع این سبدهای کالا در سطح ملی اقدام می کردند.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حال حاضر بسیاری از افرادی که استحقاق دریافت این سبد کالا را داشته اند از دریافت آن محروم مانده اند و افرادی که نباید دریافت می کردند، این سبد کالا به آنها تعلق گرفته است.
وی با اشاره به تذکر خود در روز گذشته به وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی درخصوص نحوه نامناسب توزیع سبد کالا تصریح کرد: نمایندگان مجلس نیز از وضعیت ناراضی بوده و درخواست اصلاح هرچه سریعتر این روش را داده اند.
حجت الاسلام عبادی تاکید کرد: دولت در این زمینه باید شاخص های لازم برای توزیع این سبد را از قبل مشخص می کرد و بر اساس محرومیت مناطق اقدام به توزیع می کرد چرا که قطعا سهم مردم استانهای محروم برای دریافت این سبد کالا بیشتر از استانهای برخوردار است.
وی با تاکید بر اینکه اقدام دولت در راستای توزیع سبد کالا بین مردم بر اساس حسن نیت بوده است، اظهار داشت: توزیع سبد کالا با این شیوه کارشناسی نشده؛ پیام های بدی را به دشمنان داد که تصور می کردند به دلیل ایجاد برخی تحریم ها، مردم ایران دچار فقر شده اند و فشارهای اقتصادی بر آنها زیاد بوده است و انتشار برخی تصاویر در فضای مجازی این حسن نیت دولت به مردم را خدشه دار کرد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت خاطرنشان کرد: تمامی افرادی محروم بر اساس شاخصه های دولت باید مشمول دریافت این سبد کالا قرار بگیرند و دولت تعهد کرده است که به افرادی که در مرحله اول به آنها سبد کالا تعلق نگرفته ۲ سبد کالا بدهد و باید پای این عهد خود با مردم بایستد.
پایان پیام/

http://shabestan.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=29&Id=340546&Mode=

نظرات

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا