امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: خراسان جنوبی در اولویت نخست گاز رسانی قرار گرفت

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: خراسان جنوبی در اولویت نخست گاز رسانی قرار گرفت

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: استان های خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان به عنوان اولویت نخست گازرسانی در بودجه امسال تعیین شده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از  خبرنگار مهر، حجت الاسلام سیدمحمدباقر عبادی صبح چهارشنبه (۹ اسفند ماه)در جمع دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور اسدیه اظهار داشت: در حال حاضر یکی از معضلات کشور تبعیض و بی عدالتی است.

وی با بیان اینکه چند مصوبه در قانون بودجه داشته ایم که به عدالت اجتماعی نزدیک است، بیان کرد: در این راستا مقرر شد میزان افزایش حقوق ها برای کسانی که حقوق بالاتری دارند کمتر و برای حقوق های پایین تر بیشتر باشد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته نخبگان از این قانون مستثنی شدند چرا که نخبگان امید کشور هستند و باید کاری کنیم که بیشتر جذب کشور شوند.

عبادی عنوان داشت: همچنین حقوق های زیر دو میلیون  و پانصد هزار تومان از مالیات معاف و برای حقوق های بالاتر بین ۱۰ تا ۳۵ درصد مالیات در نظر گرفته شده است که این به عدالت اجتماعی نزدیک تر بود.

وی بیان داشت: همچنین برای پاداش پایان خدمت سقف تعیین شده و این میزان باید هفت برابر حداقل حقوق باشد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی همچنین به توجه ویژه به خراسان جنوبی در قانون بودجه اشاره کرد و گفت: در این راستا مقرر شد که سه استان خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان به عنوان اولویت نخست گازرسانی در بودجه امسال تعیین شده است.

عبادی اضافه کرد: تحقق این امر کاری بسیار مشکل بود چرا که با مخالفت برخی استان ها همراه بود اما با تلاش نمایندگان محقق شد.

وی همچنین از افزایش ۶۵ میلیارد تومان به بودجه عمرانی استان در قانون بودجه خبر داد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا