امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: فساد در بودجه ۹۷ حذف شد/ اختصاص ۵۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برای طرح‌های آبخیزداری

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: فساد در بودجه ۹۷ حذف شد/ اختصاص ۵۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برای طرح‌های آبخیزداری

حجت الاسلام والمسلمین عبادی (۶ اسفند)در جمع اعضای هیات علمی، اساتید و دانشجویان دانشگاه صنعتی بیرجند گفت: در بودجه امسال به بحث تبعیض و نگاه‌های طبقاتی توجه ویژه شده و تبعیض و فساد در بودجه حذف شده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند حجت الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی  اظهار داشت: برای بودجه امسال در مجلس شورای اسلامی اقدامات خوبی شده و این بودجه به عدالت اجتماعی نزدیک‌تر است.

وی گفت: تبعیض و فساد یکی از مشکلات کشور است و رهبر معظم انقلاب بارها در این خصوص تذکر دادند اما در بودجه امسال به بحث تبعیض و نگاه‌های طبقاتی توجه ویژه شده و تبعیض و فساد در بودجه حذف شده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به  افزایش حقوق، افزود: بر این اساس کسانی که حقوق بالا دریافت می‌کنند از درصد پایین و کسانی که حقوق پایین دریافت می‌کنند از درصد بالای افزایش حقوق برخوردار می‌شوند.

عبادی تصریح کرد: همچنین مصوب شد تا حقوق مقامات، نمایندگان، رئیس جمهور و وزرا غیر از اعضای هیات علمی و قضات هیچ‌گونه افزایشی پیدا نکند.
وی با بیان اینکه اعضای هیات علمی جزو ذخایر کشور محسوب می‌شوند، ادامه داد: برخی‌ها در کشور گاهی مواقع ۸۰۰ میلیون تا یک‌میلیارد تومان پاداش پایان خدمت دریافت می‌کردند اما در مجلس شورای اسلامی برای این موضوع سقف تعیین شد و حداقل پاداش هفت برابر حقوق است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: متاسفانه بسیاری از آب‌ها به صورت روان آب هدر می‌رود و سفره‌های زیرزمینی با کمبود آب مواجه است.

عبادی با بیان اینکه بسیاری از روستاهای استان آب آشامیدنی ندارند، اظهار کرد: دو طرح آبخیزداری به رئیس مجلس شورای اسلامی پیشنهاد شد و آقای لاریجانی نیز از مقام معظم رهبری این اجازه را دریافت کرد تا ۵۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برای طرح‌های آبخیزداری برداشت شود.

وی با بیان اینکه ۵۰۰ میلیون دلار از محل صندوق توسعه ملی برای آبرسانی به روستاهای استان تخصیص یافت، افزود: باید بحران آب در استان کاهش پیدا کند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال به بودجه دانشگاه صنعتی بیرجند مبلغی بالغ بر ۹ میلیارد تومان افزوده شده است که امیدواریم با این افزایش اعتبار برخی از مشکلات برطرف شود.

عبادی با بیان اینکه در نوع مدیریت مصرف آب دچار مشکل هستیم، عنوان کرد: وزارت نیرو برای باروری ابرها در خراسان‌جنوبی قول داده و استان اولویت نخست وزارت نیرو برای باروری ابرها است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا