امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: امنیت ایران اسلامی در منطقه مثال‌زدنی است/ دستگاه‌های اجرایی با سرمایه‌گذاران همکاری داشته باشند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: امنیت ایران اسلامی در منطقه مثال‌زدنی است/ دستگاه‌های اجرایی با سرمایه‌گذاران همکاری داشته باشند

رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی گفت: امنیت ایران اسلامی در منطقه مثال‌زدنی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس از خوسف، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی ظهر امروز در بازدید از کارخانه شمش فولاد شهرستان خوسف اظهار داشت: اگر سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری ترغیب پیدا کنند و تشویق شوند باید همکاری و مساعدت‌های لازم در میان دستگاه‌های اجرایی باشد.

وی با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی باید با سرمایه‌گذاران همکاری داشته باشند، گفت: جوانان تحصیل کرده بسیاری در کشور وجود دارد که متاسفانه بیکار هستند لذا سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران می‌تواند تولید ملی را افزایش داده و سبب رونق اقتصادی شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: استان و کشور دارای زیرساخت‌های بزرگی است و از معادن و نیروی انسانی خوبی برخوردار است که باید قدر نیروهای انسانی دانسته شود.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی تصریح کرد: ایران اسلامی از امنیت مثال‌زدنی در منطقه برخوردار است در حالی که بسیاری از کشورهای همسایه با ناامنی مواجه هستند، بسیاری از سرمایه‌گذاران نیز به دلیل امنیت کشور ایران را انتخاب می‌کنند.

وی ادامه داد: اگر سرمایه‌گذاری در ایران با قدرت انجام شود و این سرمایه‌گذاری به خوبی در استان نیز انجام شود می‌توانیم کشور افغانستان را تحت پوشش قرار دهیم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید با اخلاق مناسب و روی خوش به استقبال سرمایه‌گذار برویم و از آن‌ها حمایت کنیم، خاطرنشان کرد: نگاه امروز ایران به کشورهای شرقی است و نگاهی به غرب نداریم زیرا غربی‌ها هیچ وقت به وعده‌های خود عمل نکردند و اگر امتیازی به آن‌ها بدهیم، آن‌ها به ما امتیاز نخواهند داد.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی با بیان اینکه آینده اقتصاد دنیا در شرق آسیا است، اظهار کرد: امروز با برخی از کشورهای شرقی مانند چین ارتباطات خوبی ایجاد شده و همکاری خوبی داریم.

وی افزود: زیرساخت‌های استان باید تقویت شود و این زیرساخت‌ها به گونه‌ای باشد که سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری رغبت پیدا کنند، باید از زیرساخت‌ها و پتانسیل‌های موجود در استان استفاده کرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالعات اولیه برای گازرسانی به بخش جلگه ماژان شهرستان خوسف انجام شده و عملیات اجرایی آن در سال جاری آغاز خواهد شد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا