امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: درایام عید با خانواده به مسافرت می روم/ سه اولویت اصلی کاری برای سال ۹۳ دارم

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: درایام عید با خانواده به مسافرت می روم/ سه اولویت اصلی کاری برای سال ۹۳ دارم

سیدمحمد باقر عبادی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهارداشت: حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، انتخابات  شوراها  و  ریاست جمهوری به لحاظ  درصد شرکت کنندگان و مشارکت مردم بهترین خاطره برای من در سال ۹۲ است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی اذعان داشت: در نوروز ۹۳ در خراسان جنوبی نیستم و با خانواده به مسافرت می روم.

عبادی پیام خود به مردم را این چنین عنوان کرد: ایام عید را به هم استانی های عزیز تبریک و ایام فاطمیه را تسلیت می گویم و درخواست دارم انشا الله با توکل به خداوند سال جدید، سالی کم معصیت و پر محصولی داشته باشیم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به مدیران و مسؤلان توصیه کرد در سال جدید برای آبادانی و شکوفایی بیشتر استان از جهت فرهنگی واقتصادی به گونه ای رفتار کنند که حرمت خون شهدا وامام شهدا  حفظ  شود و در چارچوب منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری حرکت کنند.

عبادی به جریان سیاسی سال جاری اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد که مسئولان در سال ۹۳ در جهت تقوای الهی و اخلاق اسلامی قدم های خوبی در جهت توسعه بردارند.

وی برنامه خود در سال ۹۳ را اقداماتی در جهت تحقق اقتصادمقاومتی و تصویب آن در کمیسیون های مجلس، پرکردن خلاهای کاری، اصلاح کردن انباشت های قانونی و پیگیری هایی جهت کارهای عمرانی برای استان دانست.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از مسئولان خواست تا در جهت رفع مشکلات مردم کوتاهی نکنند هرچند اعتبار کم است ولی باید به خواسته های مردم توجه کرد.

عبادی اولویت اصلی خود در سال ۹۳ را حل مشکل آب عنوان کرد و گفت: آب رسانی به ۴۰۰ روستای استان با تانکر و با وضعیت نامناسب انجام می شود که این نیاز به انتقال آب و استفاده از منابع آبی دارد.

وی اولویت بعدی کاری خود در را حل مشکلات ریلی و راه آهن دانست و افزود: راه آهن از پروژه های بسیار سنگین  است که نیازمند هزاران میلیارد تومان است که در این زمینه بد شناسی آوردیم امیدواریم در سال ۹۳ این مشکل هم رفع شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی سومین اولویتش را جذب سرمایه گذاری و استقبال از سرمایه گذاران مطرح کرد و گفت: انجام این کار نیازمند تلاش و کوشش مسئولین استانی است چراکه دولت به صنایع و صنعت ورود نمی کند و بدنبال تقویت بخش خصوصی است.

عبادی افزود: امیدواریم در سال آینده شاهد اشتغال بیشتر جوانان و تورم کم تر در جامعه باشیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا