امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: دین نباید بازیچه سیاسی‌کاری قرار بگیرد/ برخی مسؤولین از تلگرام حامی تروریسم حمایت می‌کنند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: دین نباید بازیچه سیاسی‌کاری قرار بگیرد/ برخی مسؤولین از تلگرام حامی تروریسم حمایت می‌کنند

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی با اشاره به این‌که عرصه دین نباید بازیچه سیاسی‌‌کاری شود، عنوان کرد: جریانات سیاسی مختلف کشور فقط در چارچوب کمال و داخل نظام گام بردارند.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدباقرعبادی صبح امروز در جشن میلاد صاحب‌الزمان(عج) در دفتر امام جمعه بیرجند، اظهار داشت: امام راحل با کنار گذاشتن برخی تفکرات، اسلام ناب محمدی را منتقل کردند.

وی بیان کرد: کسی که دنبال ظهور است ذات خوبی دارد و حالت انتظار برای هرکسی ایجاد نمی‌شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فطرت انسان از نقص‌ها فرار می‌کند و بالاترین انسان شناسی‌ها را در قرآن می‌توان یافت.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی با بیان این‌که انتظار واقعی انتظار خوبی‌ها است، اضافه کرد: کسی که نماز را با عشق بخواند با خدا مواجه می‌شود و انتظار واقعی از بین برنده نقص‌ها است.

وی افزود: کسی که گناهان و معاصی او زیاد است نمازش نیز دچار لغزش می‌شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که عرصه دین نباید بازیچه سیاسی‌‌کاری شود، عنوان کرد: جریانات سیاسی مختلف کشور فقط در چارچوب کمال و داخل نظام گام بردارند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی ادامه داد: زمانی که کسی نهی از منکر می‌کند نباید جانب منکر را گرفت چراکه این مسئله ریشه در فتنه دارد.

وی مطرح کرد: مدتی قبل اتوبوسی در مسیر راهیان نور دچار حادثه شد که باعث شد روزنامه‌های زنجیره‌ای جناح گرفتند، جالب آن است مانند همان حادثه در مسیر آنتالیا اتفاق افتاده بود اما چه شد؟!

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف افزود: اینگونه افراد دنبال بهانه هستند و کسی که چیزی را که دوست ندارد دنبال بهانه می‌گردد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی با اشاره به حادثه حمله داعش به مجلس در سال گذشته، عنوان کرد: داعش با کمک تلگرام توانست در کشور نفوذ و به مجلس حمله کند.

وی عنوان کرد: در سال حمایت از کالای ایرانی چرا برخی از مسؤولین از تلگرام، این ابزار تروریستی حمایت می‌کنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که پیروی از ولایت فقیه یک آزمایش است، گفت: اگر به پیشرفتی در کشور رسیدیم مرهون امام و رهبری هستیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا