امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس خبر داد: آمادگی «ایدرو» برای سرمایه گذاری در خراسان جنوبی

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس خبر داد: آمادگی «ایدرو» برای سرمایه گذاری در خراسان جنوبی

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی از اعلام آمادگی شرکت ایدرو برای سرمایه گذاری در خراسان جنوبی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدباقر عبادی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به دیدار خود با معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ایدرو بیان کرد: برخی از مشکلات استان اعم از اشتغال در این دیدار مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه هشت ماه گذشته نیز گفت و گویی در خصوص مشکلات استان با این شرکت داشته ایم، گفت: به دنبال آن چهارچوبی برای ورود ایدرو به سرمایه گذاری استان مشخص شده است.

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی ادامه داد: شرکت ایدرو برای سرمایه گذاری در خراسان جنوبی اعلام آمادگی کرده و باید بخش خصوصی نیز همکاری کند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امید است با ورود این شرکت به استان شاهد آثار مطلوبی باشیم.

سفر اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس به خراسان جنوبی

وی با اشاره به سفر اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس به خراسان جنوبی بیان کرد: کشاورزان و دامداران خراسان جنوبی از سال ها پیش با خشکسالی دست و پنجه نرم کرده و گرفتار مشکلات زیادی هستند.

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی با بیان اینکه امید است سفر کمیسیون مجلس بخشی از مشکلات پیش رو را رفع کند، افزود: هرآنچه که مربوط به مشکلات کشاورزان و دامداران است، در این سفر بررسی می شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قوانین سخت منابع طبیعی در خراسان جنوبی بیان کرد: اصلاح قانون در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفته است.
حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی با بیان اینکه بازدید کمیسیون از مناطق مختلف خراسان جنوبی آن ها را با بسیاری از مشکلات آشنا خواهد کرد، گفت: امید است بتوانیم در راستای رفع مشکلات کشاورزان گام های خوبی برداریم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا