امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: ما پذیرای وزرای پیشنهادی دولت جدید هستیم و با آنها تعامل خواهیم داشت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: ما پذیرای وزرای پیشنهادی دولت جدید هستیم و با آنها تعامل خواهیم داشت.

سید محمد‌باقر عبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند، وزاری پیشنهادی کابینه دولت یازدهم را خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: در مورد صلاحیت، توانمندی و مسائل سیاسی اعضای کابینه جای بحث است.

وی به میانگین سنی وزرای پیشنهادی دولت یازدهم اشاره کرد و گفت: میانگین سنی وزرا بالاتر از دولت‌های قبلی است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: نقاط قوت این وزرا با تجربه ‌بودن آنها و نقاط ضعف آنها سن بالای آنها است.

عبادی با بیان اینکه سن بالای ورزا نکته منفی است، متذکر شد: باید ترکیبی از با تجربه بودن اعضا و جوان بودن وزرا در کابینه رئیس جمهور لحاظ می‌شد.

این مسئول اضافه کرد: ما پذیرای وزرای پیشنهادی دولت جدید هستیم و با آنها تعامل خواهیم داشت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: تایید وزرای پیشنهادی بستگی به نظر مجلس دارد.

انتهای پیام/۶۹۰۱۳/ن۲۰/د

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا