امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه سیمان باقران در استان خبر داد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه سیمان باقران در استان خبر داد

حجت‌الاسلام سید محمد باقر عبادی  از پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه سیمان باقران در استان خبر داد و گفت: “همتی” مدیرعامل بانک ملی کشور قول مساعد برای پرداخت تسهیلات جدید و استمهال تسهیلات قبل این طرح بزرگ اقتصادی استان را داد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از مهر؛ حجت الاسلام محمد باقر عبادی در گفتگو با مهر، در خصوص پیگیری مشکلات این پروژه اظهارکرد: روز گذشته به منظور رفع مشکلات پروژه سیمان باقران دیداری با حضور مدیرعامل این پروژه با مدیرعامل بانک ملی کشور انجام شد.

وی با اشاره به مشکلات پیش روی این پروژه بیان داشت: پروژه سیمان باقران در گذشته از بانک ملی تسهیلاتی را دریافت کرده بود که زمان آن سپری شده بود و نیاز به استمهال داشت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: در این دیدار مقرر شد که بدهی های این پروژه مشمول استمهال شود و این قدمی برای پیشرفت این پروژه بزرگ اقتصادی استان است.

حجت الاسلام عبادی تاکید کرد: مدیران این پروژه بیش از گذشته در تکمیل این پروژه تلاش کنند تا هر چه سریعتر شاهد افتتاح این طرح اقتصادی باشیم.

وی با بیان اینکه در دیدار با مدیرعامل بانک ملی کشور همچنین قول مساعد برای پرداخت تسهیلات جدید به این پروژه نیز داده شد، بیان کرد: پروژه سیمان باقران هم اکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امیدواریم با تسهیلات جدید تا پایان سال جاری به مرحله بهره برداری برسد.

حجت الاسلام عبادی عنوان کرد: این پروژه بزرگ اقتصادی استان بیش از ۳۰ هزار سهام دار دارد که با افتتاح آن گامی مهمی در رونق اقتصاد و اشتغال در استان برداشته خواهد شد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا