امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: آمادگی داریم با اعلام مشکلات هنرمندان استان به صورت مکتوب آنها را پیگیری کنیم

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: آمادگی داریم با اعلام مشکلات هنرمندان استان به صورت مکتوب آنها را پیگیری کنیم
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از فارس، حجت‌الاسلام عبادی

با تاکید بر این‌که شهر باید دارای تئاتر باشد، تصریح کرد: آمادگی داریم با اعلام مشکلات هنرمندان استان به صورت مکتوب آنها را پیگیری کنیم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: تعزیه‌ از نمایش‌هایی بوده که در افراد جامعه تاثیرگذار است.

عبادی فعالیت فرهنگی در راستای به نمایش گذاشتن دفاع مقدس را دارای ارزش دانست و افزود: هر کار حساب شده‌ای که در این زمینه انجام شده به شدت مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

وی با بیان این‌که سبک زندگی جزو موضوعاتی بوده که دستگاه‌های فرهنگی کمتر به آن توجه کرده‌اند، یادآور شد: امروزه سبک زندگی غربی توسط هزاران شبکه ماهواره‌ای که توسط بهائیت حمایت می‌شود، ترویج می‌گردد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حال حاضر بدحجابی و مفاسد اخلاقی توسط این شبکه‌ها در جامعه ترویج می‌شود.

عبادی با بیان این‌که تاکنون هیچ‌گونه فیلمی در راستای سبک زندگی اسلامی و حجاب و عفاف ساخته نشده است و دستگاه‌های فرهنگی در این راستا به طور هماهنگ و حساب شده پیش نرفته‌اند، اضافه کرد: عرصه نمایش به طور ویژه می‌تواند سبک زندگی اسلامی را تحت تاثیر قرار دهد.

وی افزود: نمایش سبک زندگی اسلامی در جامعه می‌تواند مانند نمایش صحنه‌های دفاع مقدس در بین افراد تاثیرگذار باشد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که امروزه جلوگیری از ترویج سبک زندگی اسلامی هدف نخست دشمنان است، خاطرنشان کرد: ترویج سبک زندگی اسلامی گوهر گرانبهایی بوده که تاکنون آن‌گونه که باید مورد توجه قرار نگرفته است.

انتهای پیام/۲۲۴۸۱/ز۳۰/پو۳۰۰۲

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930311000055#sthash.pOGp4VnZ.dpuf

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا