امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی طی پیامی، فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و آغاز هفته جوان را تبریک گفت

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی طی پیامی، فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و آغاز هفته جوان را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، متن پیام بدین شرح است:

باسمه تعالي

جوانی دوران جنبش، تلاش، کوشش، شور و هیجان است. جوان در فطرت و سرشت خویش، حق گرا و خداگراست و ویژگی هایی نظیر تمایل به ابتکار، خلاقیت و زیبایی دارد و باید زمینه های رشد این خصوصیات فطری برای او فراهم شود.

جایگاه رفیع جوانان و دوره جوانی در تعالیم و آموزه‌های دینی به عنوان نقطه عطف تحول، پویایی و هدایت انسان در جهت نیل به رشد و کمال معنوی ترسیم شده است.

نامگذاری روز ولادت حضرت علی اکبر(ع) به نام “روز جوان”؛ ابتکار خوب و بجایی است و باید رشادت ها، ایثارگری ها و درس های دینی و اخلاقی این جوان برومند، الگویی برای جوانان جامعه اسلامی باشد.

بدون شک مهمترین و ارزشمند ترین سرمایه های ایران اسلامی، جوانان هستند که می توانند آینده موفقیت آمیزی را در عرصه های جهانی برای ملت برزگ ایران تضمین کنند.

اینجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و آغاز هفته جوان به همه جوانان برومند میهن اسلامی، موفقیت همگان را در پیمودن راه شهدا، با بهره گیری از آرمان های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) و در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

سید محمدباقر عبادی

۱۹ خردادماه ۱۳۹۳

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا