امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: مراجعه به قرآن بهترین راه مبارزه با آثار ماهواره است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: مراجعه به قرآن بهترین راه مبارزه با آثار ماهواره است

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی امشب در همایش تکریم خادمان طرح تلاوت نور خراسان‌جنوبی به آثار سوء برنامه‌های ماهواره‌ای که سبب از هم پاشیدن زمام خانواده‌ها می‌شود، اشاره کرد و افزود: بهترین راه مبارزه با ماهواره و آثار مخرب آن مراجعه به قرآن و آشنایی خانواده و فرزندان با قرآن است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی امشب در همایش تکریم خادمان طرح تلاوت نور خراسان‌جنوبی ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید فطر اظهار داشت: تلاوت، تدبیر، تفسیر و معارف قرآن جزو کارهای فرهنگی است.

وی با بیان این‌که کارهای فرهنگی ماندگار، عمیق و تاثیرگذار هستند، تصریح کرد: قرآن یکی از مهمترین کارهای فرهنگی است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که قرآن توجه ویژه‌ای به مباحث فرهنگی داشته است، یادآور شد: بزرگترین معجزه حضرت محمد(ص) قرآن بوده که یک معجزه فرهنگی است.

عبادی با بیان این‌که اروپا با قرآن قابل فتح است، افزود: غربی‌ها فلاسفه بزرگ زیادی را داشته اما آنچه می‌تواند تمام این فلاسفه را کنار بزند و سنگرهای فرهنگی غرب را فتح کند قرآن کریم است.

وی متذکر شد: با بیان این‌که بهترین راه برای درک رابطه حقوق و اخلاق تدبر در قرآن است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به آثار سوء برنامه‌های ماهواره‌ای که سبب از هم پاشیدن زمام خانواده‌ها می‌شود، اشاره کرد و افزود: بهترین راه مبارزه با ماهواره و آثار مخرب آن مراجعه به قرآن و آشنایی خانواده و فرزندان با قرآن است.

عبادی ادامه داد: همچنین راهگشای گره‌ها جامعه ما و معضلاتی که در جامعه بین‌المللی وجود دارد آیات کلام وحی است.

وی با بیان این‌که امروز مهمترین حربه دشمن که مهمتر از تحریم اقتصادی بوده حربه و تهاجم فرهنگی است که با مراجعه به قرآن می‌تواند برطرف شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: قرآن مایه قوام خانواده است اما ماهواره و برنامه‌های آن مایه جدایی اعضای خانواده‌ و افزایش آسیب‌های اجتماعی مانند طلاق است.

عبادی خاطرنشان کرد: امید است بتوانیم در راستای فرهنگ قرآن قدم برداریم.

انتهای پیام/۶۹۰۲۷/ی۳۰/پو

 

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا