امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت تاکید کرد: رضایت مردم از اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت تاکید کرد: رضایت مردم از اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی با تاکید بر استقبال و رضایت مردم از اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور گفت: اجرای این طرح روند تکاملی خود را طی خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل ازخبرگزاری شبستان؛ حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی امروز صبح (۲۲ مهر) در جریان بازدید از اداره کل بیمه سلامت خراسان جنوبی در جمع مدیران و کارکنان این اداره کل اظهار داشت: رضایت عمومی مردم از اجرای طرح تحول نظام سلامت بسیار خوب گزارش شده و اجرای این طرح موجبات خوشنودی مردم و مسئولان را فراهم کرده است.

 وی با اشاره به اینکه طرح تحول نظام سلامت در چارچوب سیاست های کلی مقام معظم رهبری در حوزه بهداشت و درمان است، گفت: این طرح از برنامه های موفق دولت یازدهم محسوب می شود.

 نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد: زمانی فرا برسد که نه تنها در حوزه درمان، مردم دغدغه نداشته باشند، بلکه با فراگیر شدن طرح بیمه اجتماعی، موجبات آرامش روحی مردم فراهم شود.

 وی ادامه داد: زمانی که دغدغه مردم در حوزه درمان برداشته شود، آرامش روحی بر بیمار و خانواده وی حاکم می شود.

 حجت الاسلام عبادی گفت: اجرای این طرح روند تکاملی خود را طی خواهد کرد و زمانی که آرامش روحی باشد، رضایت خانواده و استحکام بنیان خانواده افزایش می یابد و همچنین سلامت جسمانی نیز افزایش می یابد چرا که بسیاری از بیماری های نارسایی قلبی بر اثر دغدغه ها و استرس های روحی است.

 وی افزود: ما در کشوری زندگی می کنیم که مقتدای ما حضرت علی (علیه السلام) است، ایشان در مدت کم حکومت خود، عدالت را اجرا کردند و در کوفه هیچ کس از نیازهای اولیه یک زندگی از جمله مسکن و … محروم نبود.

 نماینده مردم سه شهرستان خراسان جنوبی در خانه ملت اظهار امیدواری کرد: کشور جمهوری اسلامی ایران به سمتی برود که همه زمینه ها از جمله درمان، رانندگی و رعایت نظم، بیمه، آموزش و … در جهان الگو باشد.

 وی با اشاره به اینکه دین اسلام، دارای عمیق ترین و پرمحتواترین معارف است که باید آن را درست صادر کنیم، گفت: این مهم محقق نمی شود مگر اینکه در کشور آن را به درستی اجرا کنیم.

 عبادی یادآور شد: اگر بخواهیم مکتب و ایده های حضرت علی(علیه السلام) را گسترش دهیم بزرگترین تبلیغ این است که یک تفاوت جدی را در جامعه خود برای رشد و تعالی در تمامی زمینه ها ایجاد کنیم.

پایان پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا