امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی طی پیامی، آغاز هفته بسیج را به همه بسيجيان سرافراز وخانواده‌های شهدای گرانقدر بسیجی تبریک گفت

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی طی پیامی، آغاز هفته بسیج را به همه بسيجيان سرافراز وخانواده‌های شهدای گرانقدر بسیجی تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

پنجم آذر يادآور تشكيل “بسیج” به عنوان مردمی‌ترین نهاد ارزشي انقلاب اسلامی می‌باشد که همواره در طول ۳۵ سال گذشته مایهی ابّهت و افتخار نظام اسلامی بوده است. امروز بسیج در فرهنگ ما، کامل‌ترین و درست‌ترین مفهوم از جهاد در نظام ولایی است.

ولایت پذیری، زمان شناسی، ایمان، بصیرت، خلاقیت و عمل صالح یک بسیجی سبب شده تا در چالش‏‌های حیاتی و اساسی بار اصلی بر دوش آنها باشد.

امروز همه آحاد جامعه باید برای ارتقا و فراگیر شدن تفکر بسیج به عنوان شجره طبیه انقلاب اسلامی که حافظ عزت، استقلال و پیشرفت کشور است، تلاش کنند.

نکته‌ی مهم دیگر حضور موفق جوانان مؤمن در مناطق روستایی و محروم کشور است که اثبات می کند تفکر بسیجی الگویی مناسب برای رفع محرومیت هاست و باید بسیج سازندگی را حفظ و تقویت کرد.

هفته بسیج فرصت ارزشمندی‌است برای یادآوری این نعمت‌ بزرگ‌ الهی‌ که امروز در گوشه- گوشه میهن پهناور ایران اسلامی منشأ خیر و برکت بوده است. فرا رسیدن این هفته را به عمومی مردم ایران اسلامی بویژه جوانان بسیجی خراسان جنوبی تبریک عرض می نماییم.

 

سید محمدباقر عبادی

۱۳۹۳/۰۹/۰۱

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا