امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: دستاورد ۹ دی نا امیدی استعمارگران و انزوای سیاسی آنها بود

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: دستاورد ۹ دی نا امیدی استعمارگران و انزوای سیاسی آنها بود

«حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی» در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، گفت: مردم همیشه درصحنه ایران نباید هرگز دست از مبانی و اصول خود بردارند

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی با اشاره به راهکارهای حفظ مردم در صحنه­های مختلف به عنوان پشتیبان اصلی نظام، افزود: توجه به خواسته­های بحق و شناخت ارزش­های مردم از راهکارهای حفظ آنان در صحنه است.

 نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: توجه  به نظرات نخبگان و انجمن‌های علمی دانشگاهی در مسائل مختلف کشور نیز پشتوانه مهمی برای دولت در خلق حماسه­های ماندگار و پشتیبانی نظام  است.

عبادی با بیان این که حضور مردم در صحنه ضامن تداوم انقلاب است، گفت: اگر می­خواهیم مردم در صحنه باشند باید به مسائل فرهنگی و اعتقادی توجه کنیم.

وی ادامه داد: در ۹ دی سیل خروشان مردم را شاهد بودیم که فتنه­گران را به حاشیه برد و موجب تداوم اسلام شد.

 نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای اینکه دوباره نظام درگیر فتنه‌ی جدیدی نشود، باید انحرافات اندک را جدی گرفت چرا که این انحرافات کم کم به حدی می­رسد که ایجاد فتنه می­کند.

 عبادی، شناسایی نیروی خودی و غیرخودی، و کنارگذاشتن گروه‌گرایی، توجه به ارزش‌ها و اصول انقلاب و پشتیبان ولایت فقیه بودن را از جمله راهکارهای حفظ نظام جمهوری اسلامی برشمرد.

وی با بیان اینکه حماسه ۹ دی در واقع حماسه­ای بزرگ و کم­نظیری در تاریخ انقلاب بود، خاطرنشان کرد: شرکت در سالگرد حماسه ۹ دی‌ ماه جزو ضروریات است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا