امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: آمریکا بزرگترین دروغگوی تاریخ بشریت است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: آمریکا بزرگترین دروغگوی تاریخ بشریت است

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی: اگر رژیم صهیونیستی وجود نداشت امروز عراق دچار چنین وضعیتی نبود و لبنان در آرامش بود.سوریه و مصر نیز دچار چنین بحران هایی نبودند. حتی مردم افغانستان نیز وضعیت راحت تری نسبت به امروز داشتند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ به نقل از  روزنامه آوای خراسان جنوبی حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی درباره وضعیت سوریه گفت: اصل و مبنای آمریکا بر دروغگویی است و با توجه به شواهد تاریخی به مستندات فراوانی که وجود دارد می توان گفت ایالات متحده آمریکا بزرگترین دروغگوی تاریخ بشر است.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقرعبادی با بیان این مطلب به خبرنگار آوای خراسان جنوبی تاکید کرد:آمریکا دم از حقوق بشر می زند اما جنگ راه انداخته و انسان می کشد.فریاد آزادی سر می دهد اما علیه آزادی انسان ها شمشیر از رو می بندند و از هر کسی که آزادی ملت ها را نقض کرده حمایت می کند.

وی همچنین در ادامه تاکید کرد:شعار مجسمه آزادی از بزرگترین دروغ هایی است در میان انسان ها گفته شده چرا که بسیاری از ملت ها در زنجیر استعمارگری آمریکا و متحدانش هستند.آنچه الان دیده می شود در سوریه اتفاق افتاده است جدای از آن سابقه ای نیست که ما از آمریکا و دیگر کشورهای استعماری سراغ داریم.تمام حوادث از کشورهای افغانستان گرفته تا عراق و مصر و آنچه دو سال است در سوریه جنگ داخلی به راه افتاده همه به آمریکا مربوط می شود.

این نماینده مجلس نهم همچنین یادآور شد:تمام حوادث و اتفاقات نیز به این دلیل است که جریان ها و کشورهای اسلامی که حامی مقاومت نیز هستند تضعیف شوند تا صهیونیسم بتواند چند روزی راحتر زندگی کند و نفس بکشد.امام راحل و عظیم الشان نیز فرموده بودند که هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید.همچنین امام فرموده بودند اسرائیل غده سرطانی است.

حجت الاسلام عبادی یاد آور شد:برخی سران کشورهای مرتجع اسلامی این مسئله را نپذیرفته بودند.واقعا اگر رژیم صهیونیستی وجود نداشت امروز عراق دچار چنین وضعیتی نبود و لبنان در آرامش بود.سوریه و مصر نیز دچار چنین بحران هایی نبودند.حتی مردم افغانستان نیز وضعیت راحت تری نسبت به امروز داشتند.همچنین یکی دیگر از اهداف غرب و آمریکا این است که هرگز یک ایران قدرتمند مانع منافع رژیم صهیونیستی است.

نماینده مردم بیرجند درمیان خوسف درباره تبعات حمله غرب به سوریه نیز اظهار داشت:به طور مسلم اگر غرب و آمریکا به سوریه متعرض شوند ملت ها ساکت نخواهند نشست.حزب الله لبنان ساکت نخواهد ماند.کشورهای ایران و روسیه به سوریه کمک خواهند کرد.این کمک ها نیز می تواند در قالب فعالیت های دیپلماتیک یا اقدامات بازدارنده نیز باشد.روسیه نیز به طور روشن به این مسئله اشاره کرده است.

این نماینده مجلس نهم همچنین خاطر نشان کرد:در واقع حتی در داخل کشورهای عربی و ترکیه که حامی حمله به سوریه هستند مشکلاتی ایجاد خواهد شد و با فشارهای داخالی روبه رو می شوند.در آمریکا و اروپا نیز فعالان ضد جنگ حاکمان خود را تحت فشار قرار می دهند و از همه مهمتر اینکه نفرت ملت های مسلمان از آمریکا و رژیم صهیونیستی بیشتر از قبل خواهد شد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در ائامه اظهار داشت:همین نفرت نیز بزرگترین ضربه را به منافع آنها در منطقه خواهد زد.آنها نمی توانند همواره در منطقه ای جولان دهند که مورد نفرت شدید مردم هستند.حتی بازار نفت و افزایش قیمت آن و مشکلات اقتصادی ناشی از آن برای غرب بسیار شدید خواهد بود.

وی یادآور شد:غرب نیز از لحاظ اقتصادی بسیار شکننده است.همچنین اگر بحران سوریه شدت بگیرد اینکه عوارض آن چقدر باشد اصلا قابل پیش بینی نیست.جنگ ها به راحتی شروع می شوند اما پایان دادن به آنها بسیار سخت است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا