امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: انتظار می‌رفت در کشور توجه ویژه‌ای به فرهنگ شود/ نبود اشتغال مهمترین مشکل اقتصادی استان است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: انتظار می‌رفت در کشور توجه ویژه‌ای به فرهنگ شود/ نبود اشتغال مهمترین مشکل اقتصادی استان است

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی با بیان‌ اینکه مشکلات فرهنگی، ریشه‌ای است گفت: انتظار می‌رفت در کشور توجه ویژه‌ای به فرهنگ شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص مهمترین اتفاقات فرهنگی که در سال ۱۳۹۳ در خراسان‌جنوبی گفت: اتفاق خاصی در حوزه فرهنگ در استان نیافتاده است.

 وی افزود: گرفتن ردیف اجرایی راه‌آهن شرق در بودجه ۹۴، از دیگر کارهای اقتصادی استان مهم‌تر بود که الحمدالله از طرف دولت به مجلس آمد و نهایتا تصویب شد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان‌ اینکه مشکلات اقتصادی فقط مربوط به استان نیست، بلکه در کل کشور می‌باشد اظهار کرد: صنایع در کشور، مشکلات بسیاری را دارند. عبادی تصریح کرد: نبود اشتغال مهمترین مشکل اقتصادی استان است.

وی با بیان‌ اینکه مشکلات فرهنگی، ریشه‌ای است و مربوط به سال خاصی نیست گفت: فرهنگ مانند عمران و اقتصاد نیست که واقعه‎ای گذرا باشد و نمی‌شود به طور سالیانه مشکلات فرهنگی استان را بیان کرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: انتظار می‌رفت در کشور توجه ویژه‌ای به فرهنگ شود.

عبادی در خصوص عملکرد مسوولان استان در سال‌جاری اظهار کرد: فکر می کنم مسئولان در تحقق شعار سال جاری از سوی مقام معظم رهبری آنطور که وظیفه بود، عمل نکرده‌اند.

 

انتهای پیام/ ف

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا