امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس از مجموعه موزه های باغ و عمارت جهانی اکبریه بیرجند بازدید کرد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس از مجموعه موزه های باغ و عمارت جهانی اکبریه بیرجند بازدید کرد

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی امروز صبح (۸ فروردین) در بازدید از مجموعه موزه های باغ و عمارت جهانی اکبریه بر معرفی جاذبه های گردشگری و توریستی استان برای مسافرین تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی امروز صبح (۸ فروردین) در بازدید از مجموعه موزه های باغ و عمارت جهانی اکبریه بر معرفی جاذبه های گردشگری و توریستی استان برای مسافرین تأکید کرد.

وی تاکید کرد: خراسان جنوبی با قدمت تاریخی و جاذبه های ارزشمند تاریخی، هنری، تفریحی از پتانسیل بالایی برای جذب گردشگر و توریست برخوردار است و لازمه رونق صنعت گردشگری استان، معرفی این جاذبه ها به مسافرین از طریق اولی است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از موزه های باستان شناسی، مردم شناسی، نگارخانه سرو (آثار خوشنویسی استاد اسماعیلی)، نمایشگاه باغ ایرانی و بازارچه صنایع دستی این مجموعه فرهنگی، نحوه برخورد راهنمایان موزه، عملکرد اعضای ستاد اجرایی خدمات شهرستان بیرجند را عالی ارزیابی کرد.

همچنین حجت الاسلام عبادی امروز از مدرسه نمونه تقوی و پایگاه هدایت مسافرین نوروزی در ورودی شهر بیرجند بازدید کرد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا