امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت: جزییات توافق هسته ای باید در چارچوب فرمایشات رهبری و منافع مردم باشد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت: جزییات توافق هسته ای باید در چارچوب فرمایشات رهبری و منافع مردم باشد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت اشاره به اینکه توافق لوزان فعلا در حد بیانیه است، اظهارامیدواری کرد: جزییات توافق هسته ای در چارچوب فرمایشات رهبر معظم انقلاب و منافع مردم باشد و موجب لغو یکباره همه تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی در گفتگو با خبرنگار شبستان در بیرجند اظهار داشت: توافق لوزان یک قدم رو به جلو برای استیفای حقوق ملت ایران و لغو تحریم ها است.

وی با اشاره به اینکه البته این توافق فعلا در حد بیانیه است و جزییات آن هنوز نوشته نشده است، اهمیت جزییات را بسیار مهم ذکر کرد و گفت: امید است جزییات در چارچوب فرمایشات رهبر معظم انقلاب و منافع مردم باشد و موجب لغو یکباره همه تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران شود.

وی به تحمل بسیاری از سختی ها توسط مردم در شرایط تحریم کشور اشاره کرد و ادامه داد: بدون شک این تحریم ها به مردم فشار زیادی وارد کرده و در این راستا باید مرهون مقاومت های قهرمانه مردم و نرمش قهرمانانه مسئولان باشیم.

«همدلی و همزبانی» پادزهری بر اختلاف افکنی دشمنان است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت در ادامه با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام « دولت و ملت، همدلی و همزبانی» ادامه داد: امروز حفظ وحدت در کشور ایران بسیار با اهمیت است چراکه تفرقه؛ آفت هرگونه پیشرفت و تکامل است.

وی به تمرکز دشمنان در راستای اختلاف افکنی در کشور ایران و منطقه خاورمیانه اشاره کرد و گفت: این نامگذاری از سوی رهبر معظم انقلاب، بسیار بجا و سنجیده انجام شده است و در واقع پادزهری به زهر دشمن (ایجاد آشوب در منطقه) است.

حجت الاسلام عبادی این همدلی و همزبانی را موجب اقتدار کشور دانست و به وجود برخی نواقص در سیستم اداری اشاره کرد و اظهار داشت: حل برخی از مشکلات موجود در سیستم اداری از جمله بروکراسی های اداری، اشتغال و تورم بر عهده دولت است و در مقابل مردم نیز با قانونمندی و انضباط اجتماعی، باید دولت را یاری دهند.

کفه دولت در تحقق «همدلی و همزبانی» سنگین تر است

وی با بیان اینکه امروز بیکاری فرزندان، به یک دغدغه از سوی خانواده ها تبدیل شده است، اضافه کرد: در سالهای اخیر تورم افسار گسیخته، بسیاری از خانواده های ایرانی را رنج داده است و می طلبد که دولت با همدلی مردم، در راستای رفع این مشکلات بکوشد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تحول اداری را یک ضرورت در کشور دانست و ادامه داد: کفه ترازوی دولت در تحقق «همدلی و همزبانی» سنگین تر است چرا که اصل فرهنگ سازی به دولت و حاکمیت بر می گردد.

پایان پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا