امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر امروز با خانواده شهید مجتبی امیرآبادی‌زاده دیدار کرد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر امروز با خانواده شهید مجتبی امیرآبادی‌زاده دیدار کرد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به همراه فرمانده تیپ انصارالرضا(علیه السلام)، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، فرماندار خوسف، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در تیپ انصارالرضا(علیه السلام) و جمعی دیگر از مسئولان نظامی و استانی با خانواده شهید مجتبی امیرآبادی‌زاده از نیروهای جان برکف تیپ پیاده سپاه انصارالرضا(علیه اسلام) دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: درگذشت جوان برای خانواده خیلی سخت است، اما شهادت در را خدا ثواب زیاد و اجر فراوان دارد.

وی با اشاره به اینکه هر کجا که سپاه حضور یافت، امنیت نیز به طور کامل برقرار شده است، یادآور شد: امروز ایران اسلامی در اوج اقتدار و عزت قرار دارد.

سردار شفائی فرمانده تیپ انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی در این دیدار به بیان شخصیت شهید مجتبی امیرآبادی‌زاده پرداخت و گفت: این شهید همواره در تمام ماموریت‌ها و خصوصا آخرین عملیات نیز همیشه جزو داوطلبین نخست بود و از افتخارات مجموعه سپاه بوده است.

وی در ادامه به ذکر جزئیاتی از حادثه شهادت مجتبی امیرآبادی‌زاده پرداخت و اظهار داشت: به برکت خون شهید امیرآبادی‌زاده در عملیاتی به فاصله چند روز بعد از این حادثه “هشام عزیزی” سرکرده گروهک تروریستی “انصارالفرقان” به هلاکت می‌رسد و مقادیر زیادی مواد منفجر و سلاح کشف و ضبط می‌شود.

گفتنی است، شهید مجتبی امیرآبادی زاده نيز از نیروهای پاسدار تیپ پیاده سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی بود که در جریان عملیات انهدام گروهک تروریستی در منطقه جنوب شرق کشور و حین پاکسازی محل عملیات به شهادت رسید.

شهید امیرآبادی زاده/ نماینده مردم بیرجند در مجلس

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا