امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: افزایش تعداد پروازها از فرودگاه بیرجند پیگیری شد/ اگر پروازهای فعلی ۲ برابر شود بازهم مسافر به تهران داریم

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: افزایش تعداد پروازها از فرودگاه بیرجند پیگیری شد/ اگر پروازهای فعلی ۲ برابر شود بازهم مسافر به تهران داریم

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی به همراه آقای خدمتگزار استاندار محترم خراسان جنوبی با در نشستي كاري با مهندس پرورش مديرعامل شركت هواپيمايي ايران اير و نيز مهندس عرب نژاد مديرعامل شركت هواپيمايي ماهان، موضوع افزايش پروازهاي داخلي ،توريستي و خارجي در فرودگاه بين المللي بيرجند را مورد بحث و بررسي قرار داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی،

حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، بابیان‌اینکه با حضور استاندار خراسان‌جنوبی، دیداری با رئیس هواپیمایی ماهان داشتیم گفت: هدف از این دیدار بیشترشدن پروازها از فرودگاه بیرجند و استان بود.

وی خاطرنشان کرد: در کشور به دلیل کمبود هواپیما و مشکلات موجود، کاهش تعداد پروازها را داشتیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: پیگیری‌هایی انجام شد که بتوانیم خواسته شهروندان که افزایش تعداد پروازها از فرودگاه مرکز استان است را محقق کنیم.

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی اظهار کرد: در این دیدار صحبت‌هایی صورت گرفت که در پروازهای داخل کشور مخصوصا پروازها به تهران تأکید داشتیم و پروازها به دیگر شهرهای کشور حتی خارج از کشور مورد بحث قرار گرفت.

وی اضافه کرد: فضای کلی این دیدار مساعد بود هرچند محدودیت هواپیما وجود دارد اما این، یک قدم به جلو بود و قرارشد بحث‌های کارشناسی در ادامه صورت گیرد که پس از آن، در مورد جزئیات و توافقات بیشتر می‌شود صحبت کرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر پروازهای فعلی، ۲ برابر شود، بازهم مسافر به تهران داریم و اعتقاد داریم زمینه افزایش پروازها وجود دارد.

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی بابیان‌اینکه هواپیما در کل کشور دچار مشکل است گفت: این‌گونه نیست که فقط در خراسان‌جنوبی تعداد پروازها کم است، بلکه در دیگر نقاط کشور نیز این گرفتاری وجود دارد اما نسبت به دیگر نقاط کشور، کاهش پروازها در فرودگاه بیرجند، کمتر بوده است.

وی تأکید کرد: خراسان‌جنوبی منطقه‌ای است از مرکز کشور خیلی دور است، به همین دلیل اهمیت هواپیما و حمل‌ونقل هوایی جهت سرمایه‌گذاری و گردشگری، نسبت به دیگر نقاط کشور که به تهران نزدیک‌ترند، مضاعف است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد: در این زمینه مساعدت بیشتری شود و این تلاش‌ها و پیگیری‌ها نتیجه خوبی داشته باشد.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا