امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت: «ما می توانیم» اعتقاد امام راحل بود/ انتخابات پایان سال مسئولان را از وظایف اصلی شان دور نکند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت: «ما می توانیم» اعتقاد امام راحل بود/ انتخابات پایان سال مسئولان را از وظایف اصلی شان دور نکند

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان خوسف با تاکید بر اینکه «ما می توانیم» اعتقاد امام راحل بود، گفت: استکبار همواره سعی دارد احساس حقارت و کوچکی را به ملت های دنیا بخصوص ملت ایران القاء کند اما امام خمینی(رحمة الله علیه) «ما می توانیم» را در ملت ایران نهادینه کرد بطوری که امروز همه پیشرفت های کشور به برکت همین خودباوری است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی صبح امروز (۱۲ خرداد) در شورای اداری شهرستان خوسف با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۵ خرداد و همچنین تسلیت ایام ارتحال امام خمینی(رحمة الله علیه) اظهار داشت: امام خمینی رحمة الله علیه یک شخصیت بسیار بزرگی بود که هرچه از ایشان تعریف کنیم، بازهم نمی توانیم اندکی از شخصیت بسیار بزرگ ایشان را وصف کنیم.

وی با بیان اینکه امام خمینی(رحمة الله علیه) یک شخصیت بی بدیل بعد از انبیاء و اهل بیت( علیهم السلام) در تاریخ بود، افزود: حیات، تولد و زندگی امام خمینی(رحمة الله علیه) نقطه عطفی در تاریخ بشریت است که هرچه از انقلاب می گذرد، بیشتر متوجه برکات ایشان در انقلاب می شویم.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی(رحمة الله علیه) یک سیستم حکومتی جدیدی را بر مبنای ولایت فقیه به جهان عرضه کرد، گفت: ولایت فقیه از ابتدای اسلام، وجود داشته است اما در دنیای امروز که سیستم های حکومتی مارکسیسم، کمونیسم و لیبرالیسم مطرح است، امام با توجه به شرایط روز، سیستم نظامی را بر مبنای ولایت فقیه به بشریت عرضه کرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت با تاکید بر اینکه در کنار حکومت ولایت فقیه، مردم سالاری دینی نیز وجود داشته است، ادامه داد: عجین کردن حکومت با دیانت و سیاست و اسلام از ابدعات امام راحل در تاریخ بشریت است که این کار زمینه فروپاشی کمونیست را فراهم کرد.

به گفته وی، دین موتور محرکه کشور ایران است بگونه ای که در هشت سال دفاع مقدس با تکیه بر همین دیانت، رزمندگان ایران در برابر تمام دنیای استکبار ایستادگی کردند و این موضوع را امروز، دشمن به خوبی متوجه شده است.

وی با اشاره به اینکه امام راحل اعتماد ویژه ای به جوانان و مردم ایران داشتند، تصریح کرد: در قبل از انقلاب بسیاری از مسئولان وقت، هیچ اعتقادی به ملت و مردم ایران نداشتند اما امام خمینی(رحمة الله علیه) خودباوری و تکیه بر توانایی ملت ایران را سرلوحه کارهای خود قرار داد.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه« ما می توانیم» اعتقاد امام راحل بود، گفت: استکبار همواره سعی دارد با یک تهاجم فرهنگی حساب شده، احساس حقارت و کوچکی را در ملت های دنیا بخصوص ملت ایران، ایجاد کند اما امام خمینی(رحمة الله علیه) «ما می توانیم» را در ملت ایران نهادینه کرد بطوری که امروز هرچه پیشرفت در زمینه های مختلف از جمله هسته ای، نانو، پزشکی و … ایران کسب کرده است، به برکت همین خودباوری است.

وی با تاکید براینکه ملت ایران، یک ملت توانمند، با استعداد و دارای ضریب هوشی بالایی است، اظهار داشت: ملت ایران، با مقاومت و تکیه بر توانمندی های خود، تاکنون تحریم های دشمن را خنثی کرده و از این به بعد نیز با استفاده از همین توانمندی های داخلی، دشمن را برای همیشه مایوس خواهد کرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت ادامه داد: امروز به برکت رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری، «ما نمی توانیم» قبل از انقلاب به یک «ما می نوانیم» تبدیل شده است که اقتدار، عزت و خودباوری را برای ملت ایران در دنیا به ارمغان آورده است.

وی تاکید کرد: نباید مسیر خودباوری، اقتدار و عزت را که امام خمینی(رحمة الله علیه) برای ما هموار کرده است را از دست بدهیم.

وی همچنین به انتخابات پایان سال اشاره کرد و گفت: انتخابات نباید مدیران و مسئولان استان را آنقدر به خود مشغول کند که از کار، تلاش و وظایف اصلیشان، کاسته شود.

حجت الاسلام عبادی خاطرنشان کرد: مسئولان استان پیگیر تحقق مصوبات سفر ریاست جمهوری به خراسان جنوبی باشند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا