امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: هنر باید در خدمت انسانیت بکار گرفته شود/ آمریکا با استفاده از هنر رسانه ای که دارد بشر را به خاک و خون خواهد کشید

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:  هنر باید در خدمت انسانیت بکار گرفته شود/ آمریکا با استفاده از هنر رسانه ای که دارد بشر را به خاک و خون خواهد کشید

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در مراسم اختتامیه سومین جشنواره ملی نقاشیخط و حروف نگاری رضوی در بیرجند اظهار داشت: ما هنوز نتوانسته ایم برای یک جامعه معنوی و ولایی به خوبی فرهنگ سازی کنیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی،حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی شب گذشته در مراسم اختتامیه سومین جشنواره ملی نقاشیخط و حروف نگاری رضوی اظهارداشت: بشر امروز بیش از هر روز دیگر در طول تاریخ به شکوفایی علمی اهتمام کرده است اما اگر این پیشرفت همراه با معنویت و در خدمت انسانیت نباشد به نابودی خود بشر منجر خواهد شد.

 وی افزود: آمریکا با استفاده از هنر رسانه ای که دارد بشر را به خاک و خون خواهد کشید.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه انسان دریایی از استعداد است که برای شکوفایی آن باید از مسیر توحیدی اقدام کند، گفت: بدون استعداد معنوی بشر به خلاقیت و رستگاری دست نمی یابد و این شکوفایی متوازن نخواهد بود.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: هنوز برای ایده یک جامعه معنوی و ولایی به خوبی فرهنگ سازی نشده است.

وی گفت: اگر فقط استعداد علمی بشر شکوفا شود و در آن معنویت نباشد بشر به دست خودش راه نابودیش را هموار کرده است همان چیزی که امروز جهان غرب را تهدید می کند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا