امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت در بازدید از مهر: پیگیری مشکلات مردم توسط خبرگزاری مهر در مسئولان ایجاد انگیزه کرد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت در بازدید از مهر: پیگیری مشکلات مردم توسط خبرگزاری مهر در مسئولان ایجاد انگیزه کرد

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی بعد از ظهر سه شنبه (نهم تیرماه سال جاری) از دفتر خبرگزاری مهر در استان خراسان جنوبی به مناسبت سالروز تاسیس این خبرگزاری بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی بعد از ظهر سه شنبه در بازدید از دفتر خبرگزاری مهر در استان خراسان جنوبی که به مناسبت سالروز تاسیس این خبرگزاری انجام شد، اظهار کرد: خبرگزاری مهر یکی از  خبرگزاری های موفق در کشور و در سطح خراسان جنوبی است.

وی با بیان اینکه این خبرگزاری همواره تلاش کرده تا مشکلات مردم را بازگو کند، بیان کرد: پیگیری و انعکاس مشکلات مردم توسط خبرگزاری مهر در مسئولان استانی ایجاد انگیزه کرده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارشادات و تلاش های موفق این رسانه در سطح استان، گفت: خود بنده بسیاری از کارهایی که انجام داده ام را مرهون تلاش رسانه ها به خصوص خبرگزاری مهر هستم.

حجت الاسلام عبادی ادامه داد: تلاش ها و پیگیری های خبرگزاری مهر در انعکاس مشکلات و خواسته های مردم  آرامش بخش خاطر مردم استان بوده است.

مدیرکل تبلغیات اسلامی خراسان جنوبی نیز در این بازدید خبرگزاری مهر را یک خبرگزاری طراز انقلاب و مردمی عنوان کرد و گفت: این خبرگزاری از رسانه هایی است که انگیزه و اندیشه در بین مردم ایجاد کرده است.

حجت الاسلام کاظم لطفیان با تقدیر از همکاری خبرنگاران مهر با مجموعه سازمان تبلیغات و انعکاس رویدادهای این سازمان گفت: خبرگزاری مهر خراسان جنوبی در انعکاس اخبار فرهنگی و بیان مشکلات مردم موفق عمل کرده است.

مشروح گفتگوی خبرنگار مهر با نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در روزهای آینده منتشر می شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا