امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خبرداد: جذب یک میلیارد تومان در قالب اعتبارات ماده ۱۸۰ به ورزشگاه غدیر بیرجند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خبرداد: جذب یک میلیارد تومان در قالب اعتبارات ماده ۱۸۰ به ورزشگاه غدیر بیرجند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: مبلغ ۱۰ میلیارد ریال از ماده ۱۸۰ مجلس و ۳۰ میلیارد ریال از سفر ریاست جمهوری به خراسان جنوبی برای تکمیل فاز یک ورزشگاه ۱۵ هزار نفری غدیر بیرجند اختصاص یافته است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی صبح امروز در بازدید از مجموعه ورزشی ۱۵ هزار نفری غدیر بیرجند اظهار داشت: خراسان جنوبی از ظرفیت و پتانسیل‌های بالقوه ورزشی بسیار خوبی برخوردار است و طی سال‌های اخیر ورزشکاران با استعداد استان با کمترین امکانات موفق به کسب مدال‌های رنگارنگ قهرمانی در مسابقات آسیایی، منطقه‌ای و کشوری شده‌اند.

وی با بیان اینکه باید برای ساخت و تکمیل اماکن ورزشی استاندارد اقدامات سازنده‌ای انجام شود، تصریح کرد: ورزشگاه ۱۵هزار نفری غدیر بیرجند یکی از مهمترین پروژه‌های ملی در حال ساخت خراسان جنوبی است که برای تکمیل آن باید اهتمام ویژه‌ای صورت گیرد.

این مسئول گفت: از اعتبارات ماده ۱۸۰ مجلس شورای اسلامی که می‌توان با نظر نماینده شهرستان در این پروژه هزینه شود مبلغ ۱۰ میلیارد ریال اختصاص پیدا کرده است.

حجت الاسلام عبادی یادآور شد: مجلس همیشه در حوزه ورزش و جوانان با دولت همراهی خوبی داشته و در این ارتباط آنچه مربوط به مجلس می‌باشد تصویب لایحه بودجه‌های درخواستی وزارت ورزش و نظارت بر هزینه‌کرد آن بوده است.

وی به نخستین سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت: در این سفر مبلغ ۳۰ میلیارد ریال برای تکمیل پروژه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری مصوب شد که امیدواریم این اعتبار در سال جاری اختصاص پیدا کند.

این مسئول خاطرنشان کرد: سعی بر این است تا با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی نسبت به اختصاص اعتبار لازم برای تکمیل فاز نخست این پروژه اقدام شود و در سال جاری شاهد افتتاح این پروژه ملی باشیم.

 

 

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا