امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: رفع مشکلات بیرجند نیازمند نگاه ویژه مسئولان است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: رفع مشکلات بیرجند نیازمند نگاه ویژه مسئولان است

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی صبح امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه خراسان جنوبی اظهار داشت: رفع مشکلات مرکز خراسان جنوبی با توجه به بارجمعیتی زیاد آن نیازمند نگاه ویژه مسئولان است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی صبح امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه خراسان جنوبی اظهار داشت: اجرای عدالت در بحث اعتبارات رضایت همگانی را در پی دارد و این عدالت به معنای توزیع اعتبارات به صورت مساوی در بین شهرستان‌ها نیست بلکه به معنای در نظر گرفتن ویژگی‌های هر منطقه برای توزیع اعتبارات است.

 

وی با بیان اینکه مرکز استان با داشتن مساحت کم بار جمعیتی زیادی را تحمل می‌کند و خدمات ارائه شده در بیرجند مورد استفاده تمام مردم استان قرار می‌گیرد، گفت: با توجه به این امر و روند رو به رشد مهاجرت به مرکز استان و کمبود برخی از زیرساخت‌ها برای پاسخگویی به نیاز مردم باید اعتبار بیشتری برای آن در نظر گرفته شود.

 

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی تأکید کرد: اتفاقی که در مهرشهر و حاجی آباد بیرجند رخ داده ‌این است که در این نقاط به دلیل هجوم فراوان جمعیت، آماده نبودن زیرساخت مناسب و مکان آموزشی با یک بحران و چالش روبه رو شده و هرچه زودتر باید زیرساخت‌ها فراهم شود چراکه در شهرستان بیرجند مساحت کم و جمعیت زیاد است.

وی با تاکید بر اینکه شهرستان بیرجند نگاه ویژه ای را می‌طلبد، افزود: هیچ گاه زیاده خواهی مناسب نیست اما جای که واقعیت های وجود دارد باید گفته شود و مساحت کم، افزایش جمعیت و نبود زیرساخت‌های مناسب در شهرستان بیرجند می‌تواند موجب ناکارآمدی ادارات در خدمات رسانی شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا