امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از بهره‌برداری بیمارستان تامین اجتماعی بیرجند خبر داد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از بهره‌برداری بیمارستان تامین اجتماعی بیرجند خبر داد

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در جریان بازدید از بیمارستان جدید تأمین اجتماعی بیرجند بیان کرد: در حال حاضر این بیمارستان ۱۴۰ تختخوابی از پیشرفت ۹۸ درصدی برخوردار است که امید است به زودی آماده بهره برداری شود.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی ظهر امروز در بازدید از بیمارستان در حال ساخت تامین اجتماعی بیرجند اظهار داشت: بیمارستان تامین اجتماعی با توجه به در آمدها و هزینه‌های خود نیاز به مطرح شدن برای تامین اعتبار در مجلس ندارد.

وی افزود: بیمارستان درحال ساخت تامین اجتماعی بیرجند مربوط به تمام استان است و با توجه به امکانات روز پیش بینی شده و از پیشرفت مطلوبی برخوردار است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به تلاش سازمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی و دست اندرکاران این پروژه، تاکنون این بیمارستان با مشکل و کمبوداتی برای ساخت رو به رو نبوده است.

عبادی بیان کرد: در حال حاضر این بیمارستان ۱۴۰ تختخوابی از پیشرفت ۹۸ درصدی برخوردار است که امید است به زودی آماده بهره برداری شود.

وی افزود: این بیمارستان برای اقشار آسیب پذیر و دارندگان بیمه تامین اجتماعی و تمام هم استانی‌ها با ظرفیت و امکانات مدرن و به روز ساخت شده است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ساخت بیمارستانی در شمال شهر گفت: بر اساس شاخص‌ها احداث بیمارستان در شمال شهر باید از محل گسل‌ها دور باشد و به دلیل نزدیکی گسل در شمال شهر فعلا امکان پذیر نیست.

وی با اشاره به بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی رازی بیرجند، اظهار داشت: با توجه به سفر ریاست جمهوری و سفر دکتر نوبخت و بازدید از این بیمارستان وعده‌هایی داده شده اما متاسفانه به آنها عمل نشده که ما پیگیر آن هستیم.

انتهای پیام/ ب

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا