امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: تشیع لندنی و تسنن آمریکایی بزرگترین خطر برای اسلام است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: تشیع لندنی و تسنن آمریکایی بزرگترین خطر برای اسلام است

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در جمع مردم درمیان در راهپیمایی روز قدس گفت: باید مردم کشورهای منطقه مراقب باشند چراکه تشیع لندنی و تسنن آمریکایی بزرگترین خطر برای اسلام است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی صبح امروز در مراسم راهپیمایی روز قدس در جمع مردم شیعه و سنی شهرستان درمیان اظهار داشت: حضور گسترده و وحدت‌آمیز مردم اهل تشیع و تسنن در راهپیمایی روز قدس مثال‌زدنی است.

وی ادامه داد: مردم ولایت‌مدار و همیشه در صحنه با دهان روزه و هوای گرم تکلیف شرعی خود را انجام داده‌اند و باری دیگر صحنه‌ای تاریخی خلق کردند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) که فرمودند “هرچه فریاد دارید، بر سر آمریکا بکشید”، بیان کرد: امروز سخنان کرامت‌گونه بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی بیش از هر زمان دیگر در دنیا و خاورمیانه روشن شده است.

عبادی اسرائیل را غده سرطانی و خطر جدی برای بشریت دانست و یادآور شد: اگر این غده سرطانی ریشه‌اش خشکانده نشود، تمام اعضای بدن و جسم را در بر می‌گیرد و ریشه‌ همه بیچارگی ملت‌های مظلوم از استکبار جهانی است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصل شکل‌گیری رژیم منحوس اسرائیل سلطه غرب بر اسلام و مسلمانان بوده است، گفت: خاک فلسطین به لحاظ موقعیت ژئوپلیتیک و همسایگی با چندین کشور اسلامی که از ذخایر طبیعی فراوانی برخورار هستند، تنها یکی از دلایل ایجاد رژیم غاصب اسرائیل است.

وی یادآور شد: روشنفکرنماها بدانند که اگر جلوی اسرائیل، انگلیس و آمریکا گرفته نشود، آنها تمام کشورها را تجزیه و نابود خواهند کرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه غرب از سال ۲۰۰۰ اعلام کرده است که دیگر شیوه و الگویی برای جوانان ندارد، اظهار داشت: امروز شاهد گرایش گسترده مردم به ‌ویژه جوانان اروپایی و آمریکایی به اسلام ناب محمدی هستیم.

عبادی با بیان اینکه ایجاد داعش و گروه‌های تکفیری با هدف ارائه تصویر اسلام جنایتکار به مردم غرب است، بیان کرد: باید مردم کشورهای منطقه مراقب باشند تشیع لندنی و سنی آمریکایی بزرگترین خطر برای اسلام است.

وی با اشاره به جنایات آل‌سعود در منطقه گفت: آل سعود بازیچه دست اسرائیل و آمریکا در نسل‌کشی مردم یمن، عراق و سوریه است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقش انقلاب اسلامی و جایگاه ولایت فقیه در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: دشمنان انقلاب اسلامی با اصل ولایت فقیه مشکل دارند و بد‌نبال سیطره فرهنگی بعد سیاسی و نظامی هستند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در زمینه جنگ فرهنگی دشمن هشدار داده‌اند، خاطرنشان ساخت: مردم باید نسبت به تهاجم‌های فرهنگی و سیاسی دشمن هوشیارانه عمل کنند.

عبادی اذعان داشت: یاسر عرفات مبارز بزرگی برای قدس بود، اما زمانی که وارد مذاکره، خط سازش و صلح با رژیم صهیونیستی شد، جایگاه خود را در بین مردم فلسطین از دست داد و عاقبت او را در تاریخ ببینید.

وی با اشاره به اینکه نظام اسلامی به خودش اجازه نمی‌دهد که در مقابل مستکبران عالم سر خم کند، گفت: ایران اسلامی با روش‌های صحیح دپیلماسی پیش می‌رود، اما جلوی آمریکا سر کج نمی‌کند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند “تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران فرزندان شجاع و غیور کشور هستند”، اظهار کرد: آمریکا نیازمند مذاکره با ایران است و مطمئن باشید اگر احتیاجی به مذاکرات نداشت، وارد بحث با کشور ما نمی‌شد.

وی یادآور شد: امروز جان‌کری در مقابل ملت ایران اسلامی به واسطه مقاومت و ایستادگی در برابر حقوق خود، گردن کج کرده است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا