امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: مبادا ملت ما غفلت کنند از ظلم و ستمی که آمریکای جنایت کار بر سر کشور عزیزمان روا داشته و خدایی نکرده در دام سیاست بازی‌ها، حقه‌ها و نیرنگ‌های آمریکا گرفتار شود

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: مبادا ملت ما غفلت کنند از ظلم و ستمی که آمریکای جنایت کار بر سر کشور عزیزمان روا داشته و خدایی نکرده در دام سیاست بازی‌ها، حقه‌ها و نیرنگ‌های آمریکا گرفتار شود

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی “شعار مرگ بر آمریکا” را نماد مبارزه با فرعون، شیطان و شیطان پرستی دانست و گفت: این شعار فریاد انزجار جنایات استکبار جهانی علیه ملت های مسلمان و آزاده است.نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت السلام سید محمد باقرعبادی با بیان اینکه ۱۳ آبان نشان دهنده تمام جنایت آمریکا در کل تاریخ علیه ملت ایران است اظهار داشت: شعار مرگ بر آمریکا فریاد توحید و بت شکنی است و این شعار هیچگاه قابل حذف نخواهد بود.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف اظهار داشت: “شعار مرگ بر آمریکا” شعار فطرت انسانهایی است که از هر زشتی و پلیدی تنفر دارند بر همین اساس بسیاری از ملت های جهان که حتی مسلمان هم نیستند این شعار برخاسته از فطرت را بر زبان جاری می کنند.  

وی در ادامه یاد آور شد: آمریکا هر چقدر نسبت به ایران رابطه خسمانه، زورگویانه ، تجاوزکارانه و عناد با مسلمین داشته باشد، طبیعتا این شعار زیبای “مرگ بر آمریکا” هیچگاه حذف نخواهد شد.

عضو مجمع نمایندگان استان در خانه ملت با بیان اینکه هیچگاه نباید فراموش کنیم آمریکا- آمریکاست خاطرنشان کرد: این بلایی که بر سر مصر و کشورهای دیگر درآمده نشان دهنده آن است که هنوز آمریکا- آمریکاست و آنها هرگز از مواضع استکباری خود عقب نشینی نمی کنند و با مسائل دیپلماسی ، دست از خدعه و نیرنگشان بر نمی دارند و هیچ سیاست مداری این تصور را نباید بکند که آمریکا اهل مذاکره سالم است.

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی با اشاره به اینکه در هیچ کشوری سیاست خارجی به نظرسنجی گذاشته نمی شود گفت: سیاست های خارجی فرمول خاص خودش را دارد و این سیاست ها توسط مقام معظم رهبری و نخبگان سیاسی با تجربه، تنظیم می شود و هیچ کشوری در جهان برای  برنامه ریزی سیاستهای خارجی به نظرسنجی مراجعه نمی کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آمریکا در تاریخ معاصر جنایات بی شماری علیه مردم جهان به ویژه ملت ایران اسلامی مرتکب شده و هنوز هم دست از این جنایات برنداشته است

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا