امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس صبح امروز در آستانه روز خبرنگار از خبرگزاری جمهوری اسلامی شعبه بیرجند بازدید کرد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس صبح امروز در آستانه روز خبرنگار از خبرگزاری جمهوری اسلامی شعبه بیرجند بازدید کرد

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی دیدار با مدیریت و خبرنگاران سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی شعب بیرجند بر رسیدگی به مشکلات معیشتی، مسکن و بیمه خبرنگاران تاکید کرد و یادآور شد: برای ارتقای سطح کیفی رسانه های کشور و پیشرفت امور، دولت باید از این قشر زحمتکش و پرتلاش جامعه حمایت کند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی روز شنبه در آستانه روز خبرنگار با حضور در ایرنا مرکز خراسان جنوبی در بیرجند و دیدار با مسوول و خبرنگاران این مرکز افزود: ایرنا به عنوان خبرگزاری دولتی و رسمی نظام جمهوری اسلامی ایران در دنیا از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

وی با اشاره به سابقه طولانی فعالیت ایرنا ادامه داد: موضوع گیری ها و اخباری که توسط ایرنا در سطح جهان منعکس می شود برای سیاسیون و اصحاب رسانه دارای جایگاه ویژه ای می باشد.

وی ضمن قدردانی از تلاش های شایسته ایرنا در کشور و استان خراسان جنوبی گفت: این رسانه با بیان دردها و مشکلات مردم به نحو شایسته به رسالت خود عمل می کند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رسانه های باید در جهت وحدت و انسجام ملی گام بردارند افزود: در خراسان جنوبی هم رسانه ها باید با نگاه کلان در راستای کاهش حساسیت شهرها نسبت به یکدیگر و ایجاد وحدت و محبت بین آنها تلاش کنند.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه آنچه موجب استحکام انقلاب اسلامی ما شده اصل ولایت فقیه است گفت: این موضوع را باید رسانه ها به مردم گوشزد کنند که این مسئله چقدر برای کشور ما امنیت ساز است اما سایر کشورها که این جایگاه را ندارند دچار آسیب و مشکل شده اند.

وی افزود: خبرنگاران با شفاف سازی فضای جامعه در عرصه های مختلف از جمله سیاست، اقتصاد و فرهنگ رسالت سنگینی بر عهده دارند.

وی بصیریت افزایی در ابعاد مختلف را از کارهای مهم خبرنگاران ذکر کرد و یادآور شد: همچنین شفاف سازی در زمینه فعالیت و عملکرد مدیران از اهمیت زیادی برخوردار است که در این راستا خبرنگاران و اصحاب قلم به خوبی می توانند ایفای نقش کنند.

وی تاکید کرد: رسانه ای موفق خواهد بود که منافع مردم ، ارزشهای مورد پذیرش مردم و انعکاس مشکلات آنان را در اولویت کارش قرار دهد.

وی از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان نقطه آشتی مردم و دولت نام برد و گفت: مردم با اعتماد بیشتری مشکلات خود را با ایرنا که یک رسانه دولتی و رسمی نظام است بیان می کنند.

وی اضافه کرد: در کسب تمام موفقیت ها و مطالبات مردمی، خبرنگاران هم سهیم هستند زیرا بدون حضور آنان در جامعه بسیاری از کارهای و پیشرفت ها ممکن نیست.

این نماینده مجلس با اشاره به مشکلات خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه خبرنگاری یک شغل پر آسیب و با چالش است اما از طرفی نیز خبرنگاران امنیت شغلی ندارند.

وی بر رسیدگی به مشکلات معیشتی، مسکن و بیمه خبرنگاران تاکید کرد و یادآور شد: برای ارتقای سطح کیفی رسانه های کشور و پیشرفت امور، دولت باید از این قشر زحمتکش و پرتلاش جامعه حمایت کند.

۶۰۵۴

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا