امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: هیچ ملتی از بردن نام انگلیس به وجد نمی‌آید/مدیریت مهره‌های فتنه ۸۸ از سفارت انگلیس

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: هیچ ملتی از بردن نام انگلیس به وجد نمی‌آید/مدیریت مهره‌های فتنه ۸۸ از سفارت انگلیس

حجت الاسلام عبادی  گفت: چهره انگلیس در کشورهای خاورمیانه به گونه‌ای نیست که ملت‌ها از بردن نام آن به وجد بیایند و به این کشور اطمینان و اعتماد داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به‌نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار داشت: بازگشایی سفارتخانه‌ها در ایران علاوه بر داشتن مزایا، مشکلاتی را نیز به دنبال دارد.

وی ادامه داد: سفارتخانه انگلیس قبل، بعد از انقلاب و از دوران مشروطیت همواره مشکلاتی را برای کشور ایران به وجود آورده است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: انگلیس دخالت‌های زیادی در ایران انجام داده و به همین دلیل ایران نگاه مثبتی به این کشور ندارد.

عبادی تصریح کرد: مشارکت در کودتاها، به انحراف بردن مشروطیت، دخالت در امور داخلی ایران و مدیریت فتنه ۸۸ نمونه‌های کوچکی از توطئه‌های انگلیس در ایران است.

وی اضافه کرد: همواره نگاه ملت ایران نسبت به سفارت انگلیس و عملکرد این کشور، منفی و غیرقابل تغییر است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی تبیین کرد: ملت ایران پیش از آنکه از انگلیس سود و بهره ببرند، بیشتر آسیب دیده‌ و خسارت خورده‌اند.

عبادی یادآور شد: چهره انگلیس در کشورهای خاورمیانه به گونه‌ای نیست که ملت‌ها از بردن نام آن به وجد بیایند و به این کشور اطمینان و اعتماد داشته باشند.

وی در پایان متذکر شد: براساس عملکردی که انگلیس در کشورهای مختلف داشته، داشتن اعتماد به این کشور بسیار سخت و دور است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا