امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت: دولت آبرسانی به خراسان جنوبی را در اولویت قرار دهد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت: دولت آبرسانی به خراسان جنوبی را در اولویت قرار دهد

حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی امروز (۷ شهریور) در مراسم افتتاح مجتمع آبرساني به شهر قهستان با اشاره به رنج مردم استان از خشکسالی های حاکم بر استان گفت: هیچ مسئله ای مهمتر از انتقال آب به خراسان جنوبی برای مردم این استان نیست.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی امروز (۷ شهریور) صبح امروز و همزمان باششمين روز از هفته دولت ، در مراسم افتتاح مجتمع آبرساني به شهر قهستان اظهار داشت: مردم منطقه درمیان، افرادی قانع و هوشمندی هستند.

 

وی با اشاره به اینکه مردم این منطقه از خشکسالی رنج می برند، افزود دولت باید آبرسانی به خراسان جنوبی را در اولویت قرار دهد چرا که هیچ مسئله ای مهمتر از آب برای مردم این استان، نیست و برای زندگی در یک منطقه، آب نیاز است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت گفت: از سوی نمایندگان مجلس و استاندار خراسان جنوبی پیگیری هایی برای آبرسانی به استان انجام شده ولی کافی نیست.

وی با تقدیر از خدمات دولت گفت: دولتمردان با حداقل امکانات و بیشترین مشکلات، در حال خدمت رسانی به مردم کشور هستند.

استاندار خراسان جنوبی نیز در این مراسم از اختصاص ۱۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار به شهرستان درمیان از محل اعتبارات تملک دارایی ها و سرمایه ای در سال جاری خبر داد.

وجه خدمتگزار افزود: ۱۰ دستگاه خودروی سبک و سنگین از برای توزیع بین دهیاری های شهرستان درمیان، به فرماندار درمیان واگذار شده است.

بر اساس این گزارش، در این مراسم مجتمع آبرساني به شهر قهستان با اعتباري ۱۶ هزار ميليون ريال به بهره برداری رسید.

احداث مخزن ۲ هزار متر مكعبي، ۲۰۶ كيلومتر اجراي شبكه انتقال، حفر و تجهيز چاه به عمق ۸۰ متر و ساخت اتاقك و حصار كشي چاه و برق رساني از جمله مشخصات فني پروژه مجتمع آبرساني به شهر قهستان است كه با بهره برداري از آن ۴ هزار و ۵۷۸ نفر از مزاياي آن برخوردار شدند.

افتتاح میدان امام رضا (علیه السلام) و آتش نشانی شهر گزیک

همچنین امروز با حضور نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس، استاندار خراسان جنوبی، فرماندار درمیان و جمعی از مسئولان میدان امام رضا(علیه السلام) و آتش نشانی شهر گزیک افتتاح شد.

حجت الاسلام سدمحمد باقر عبادی در این مراسم گفت: بخشی از امنیت این استان بدست مرزبانان و بخشی مرهون نجابت مردم مرزنشین درمیان است.

وی به پیشرفت خوب عملیات گازرسانی به شهرستان درمیان اشاره کرد و از مسئولان اداره گاز در عمل به وعده هایشان قدردانی کرد.

فرماندار درمیان نیز در این مراسم گفت: قرار بود کارخانه سیمان باقران در شهریورماه امسال افتتاح شود، ولی به دلیل مشکلات مالی، این مهم به تاخیر افتاد.

محمد بشری زاده ادامه داد: باید نیروی کار مورد نیاز این کارخانه از جوانان بومی درمیان استفاده شود.

طرح هادي روستاي درميان افتتاح شد

همچنین با حضور مسئولان، طرح هادي روستاي درميان از توابع شهرستان درميان با اعتباري ۲۰۵ميليون تومان به بهره برداری رسید.

زيرسازي و آسفالت به طول ۵ هزار و ۱۰۹ متر و اجراي كانيو به طول ۵۸۰ مترمربع از جمله مشخصات فني اين پروژه است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا