امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: پرستاران و بهورزان در طرح تحول سلامت مورد کم‌توجهی قرار گرفته‌اند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: پرستاران و بهورزان در طرح تحول سلامت مورد کم‌توجهی قرار گرفته‌اند

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در گردهمایی بهورزان شهرستان درمیان گفت: در طرح تحول سلامت به قشر پرستار و بهورز کم‌توجهی شده است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید محمد باقر عبادی پیش از ظهر امروز در گردهمایی بهورزان شهرستان درمیان که در محل اردوگاه فرهنگی و تفریحی روستای گزند برگزار شد، با اشاره به سخن حضرت علی(ع) که می‌فرمایند “دو نعمت امنیت و سلامتی است که تا گرفته نشود کسی قدر آن را نمی‌داند.” اظهار داشت: امنیت نعمتی است که خداوند به پاس قدردانی از استقامت مردم ایران و پیروی از ولایت به ملت ایران عنایت کرده است.

وی ادامه داد: امنیت ایران در تمام دنیا نمونه است و غربی‌ها در تلاش‌ هستند که این امنیت را از بین ببرند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: مهمترین هدف از تشکیل داعش راه‎انداختن جنگ مذهب با مذهب است و این در صورتی‌ است که داعش علاوه بر تشیع از برادران اهل سنت نیز تعداد زیادی را شهید کرده‌ است.

عبادی تصریح کرد: علمای اهل سنت و تشیع باید با داعش برخورد جدی کنند و در مقابل تکفیری‌ها موضع سختی بگیرند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت با اشاره به وجود انواع قومیت‌ها در کشور ایران گفت: به‌دلیل وجود وحدت و حرکت حول محور ولایت امنیت ایران مثال‌زدنی است.

عبادی با بیان اینکه بهورزان در صف نظام سلامت کشور یاری‌رسان جامعه هستند، گفت: در طرح تحول سلامت به قشر پرستار و بهورز کم‌توجهی شده است.

وی اضافه کرد: آموزش سلامت، کمک‌های اولیه، بهداشت حرفه‌ای، بهداشت مدارس و سلامت دهان و دندان از جمله وظایف بهورزان است.

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه بهورزان از جمله نیروهای موثر در حوزه بهداشت به شمار می‌روند، افزود: بهورزان با حقوق پایین در مناطق محروم فعالیت می‌کنند و نیازمند تدبیر ویژه مسئولان وزارت بهداشت و درمان در این حوزه هستیم.

وی در پایان یادآور شد: تاکنون پیگیری‌های زیادی در زمینه تأمین تجهیزات بیمارستان‌ها از جمله آمبولانس و احداث ۹ خانه بهداشت در حوزه انتخابیه شده است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا