امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: روند اجرای مصوبات سفر دولت به خراسان‌جنوبی رضایت بخش نیست

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: روند اجرای مصوبات سفر دولت به خراسان‌جنوبی رضایت بخش نیست

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با خبرگزاری مهر با انتقاد از اینکه روند اجرایی شدن مصوبات سفر رئیس‌جمهور و دکتر نوبخت به استان رضایت بخش نیست، گفت: امیدواریم در سفر معاون اول دولت موانع اجرایی شدن پروژه ها بررسی و رفع شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به سفر معاون اول رئیس‌جمهور در هفته آینده به خراسان جنوبی اظهار کرد: در این سفر به‌طور حتم باید موضوع تسریع در دوبانده سازی بزرگراه‌های استان پیگیری و تصمیم جدی برای آن گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ردیف اجرایی برای احداث راه‌آهن برای استان گرفته‌شده است، بیان کرد: درخواست ما از آقای جهانگیری این است که این موضوع تعیین تکلیف شده و مشخص شود که این پروژه با چه اعتباری قرار است اجرایی شود.

ردیف اعتباری پروژه راه‌آهن تعیین تکلیف شود

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: هنوز مشخص نشده که آیا قرار است این پروژه از محل صندوق توسعه ملی یا فاینانس اجرایی شود یا اینکه برای آن بودجه سالانه اختصاص خواهد یافت که باید این موضوع تعیین تکلیف شود.

حجت‌الاسلام عبادی، توجه ویژه به بخش کشاورزی و صنایع تولیدی را یکی دیگر از درخواست‌های استان عنوان کرد و گفت: با توجه به فاصله زیاد استان از مرکز نیاز است تا دولت توجه ویژه‌ای به این استان داشته باشد.

وی به خشک‌سالی‌های ۱۷ ساله در استان اشاره کرد و افزود: تداوم این خشک‌سالی‌ها معیشت روستاییان را بسیار سخت کرده و انتظار ما این است که تکلیف این روستاییان مشخص شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت باید مشخص کند که برای روستایی که هیچ آب ندارد و با تانکر آب‌رسانی می‌شود قرار است در بخش اشتغال و انتقال آب چه‌کارهایی انجام دهد.

آمدورفت مسئولان بدون اجرایی شدن وعده‌ها گره ای از مشکلات باز نمی‌کند

حجت‌الاسلام عبادی همچنین از معاون اول رئیس‌جمهور خواست تا در اعتبارات خشک‌سالی و مدیریت بحران خراسان جنوبی به‌صورت ویژه دیده شود.

وی با انتقاد از اینکه از روند اجرایی شدن مصوبات سفر رئیس‌جمهور و دکتر نوبخت به استان راضی نیستیم، عنوان داشت: از آقای جهانگیری توقع داریم تا موانع اجرایی شدن این مصوبات را بررسی کرده تا مردم خراسان جنوبی شاهد اجرای شدن آن باشند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: آمدورفت مسئولان مرکز به استان بدون اجرایی شدن وعده‌های آن‌ها گرهی از استان باز نمی‌کند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا