امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: منتظر تحقق مصوبات سفر مسئولان هستیم/ پروژه راه آهن باید اجرایی شود

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: منتظر تحقق مصوبات سفر مسئولان هستیم/ پروژه راه آهن باید اجرایی شود

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در گفتگو با خاورستان با بیان اینکه منتظر تحقق مصوبات سفر مسئولان هستیم، گفت: توقع مردم و نمایندگان مردم ار دولت این است که حتما دردی از مشکلات مردم را برطرف کنند و قدمی در این سو بردارند.

 به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، سفر مسوولان کشوری را به استان‌ها، خوب ارزیابی کرد و گفت: مسوولان کشوری با حضور در استان‌ها و مناطق محروم، از نزدیک با مشکلات آشنا می‌شوند که می‌تواند در تصمیم‌گیری‌ها تأثیرگذار باشد.

وی افزود: شاید به سختی بتوان جلسه‌ای را در خصوص مشکلات استان در تهران گذاشت اما این سفرها باعث برقراری این جلسات می‌شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در استان‌ها ابعاد مختلف مشکلات را بررسی می‌شود که این، زمینه ذهنی خوبی را ایجاد می‌کند.

عبادی تصریح کرد: این سفرها کافی نیست و حتما بایستی در کنار این سفر، انتظار ما از مسوولان عالی‌رتبه این است که عملیات اجرایی مصوبات را آغاز کنند و قدم‌های مثبتی را برای استان بردارند.

وی با اشاره به سفر دکتر نوبخت و رئیس‌جمهور به خراسان‌جنوبی گفت: سفر معاون اول رئیس‌جمهور نیز مانند سفرهای قبلی، آشناشدن مسوولان عالی‌رتبه کشور با مشکلات خراسان‌جنوبی را پی داشت که انتظار داریم هرچه زودتر نتیجه آن‌ها را مشاهده کنیم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: توقع مردم و نمایندگان مردم ار دولت این است که حتما دردی از مشکلات مردم را برطرف کنند و قدمی در این سو بردارند.

عبادی تأکید کرد: وقتی مقام دوم کشوری با قاطعیت اعلام می‌کند بایستی راه‌آهن خراسان‌جنوبی اجرایی شود، به معنای اهمیت دادن دولت در خصوص راه‌آهن استان است که این موضوع، یقینا روی وزیران و دستگاه‌های اجرایی و جهت اجرای شدن آن، تأثیرگذار است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا