امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: نهیب مقام معظم رهبری سبب تغییر ادبیات و مواضع آل سعود شد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: نهیب مقام معظم رهبری سبب تغییر ادبیات و مواضع آل سعود شد

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی: مشاهده کردیم بعد از سخنان فرزند زهرای اطهر(سلام الله علیها) ادبیات و گفتمان آنان با حجاج و مسئولان ایرانی عوض شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی شب گذشته(نهم مهرماه۹۴) در ویژه برنامه غدیرخم که با حضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی نماینده مردم شریف خراسان جنوبی در مجلس خبرگان و دادستان کل کشور و همچنین استاندار محترم خراسان جنوبی در شهرستان خوسف برگزار شد، ضمن عرض تبریک عید غدیر و خیرمقدم به مدعوین و مردم، اظهارداشت:  متأسفانه با بی کفایتی آل سعود جمعی از مردم کشور ایران اسلامی و خراسان جنوبی در حادثه غم‌بار منا از جمع ما رفتند.

وی با تسلیت این فاجعه مصیبت‌بار به مقام معظم رهبری و مردم، بیان کرد: مطمئنم یکایک مردم ولایت‌مدار و شهیدپرور در این عید اندوه فراوانی به خاطر حادثه منا دارند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت آل سعود موظف بود حقوق، امنیت و آرامش حجاج عزیز رافراهم می‌کرد، اذغان داشت: بی‌تدبیری و بی کفایتی آل سعود هم در حادثه منا و بعد از آن سبب شد تا مقام معظم رهبری همچنون حیدر کرار نهیب بزنند.

وی در ادامه افزود: مشاهده کردیم بعد از سخنان فرزند زهرای اطهر(سلام الله علیها) ادبیات و گفتمان آنان با حجاج و مسئولان ایرانی عوض شد.

امام جمعه موقت بیرجند خاطرنشان ساخت: امام خامنه‌ای(حفظه الله)،رهبری شجاع و آزادمرد است که هر ایرانی سرش را پشتیبانی ایشان عزت مدارانه بلند می‌کند.

حجت الاسلام عبادی با از تشکر از حضور آیت الله رئیسی نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان به شهرستان خوسف، اظهارداشت: آیت الله العظمی رئیسی بوی ولایت می‌دهند و عاشق و همراه با رهبر انقلاب اسلامی هستند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در ادامه یادآور شد: در بسیاری از مسائل مهم استان که اقدامات مسئولین با مشکلاتی همراه شد، ایشان گرهگشا بوده اند.

وی در ادامه افزود: حضور استاندار محترم خراسان جنوبی در شهرستان خوسف گرامی میداریم،  شاهد تلاش‌ها و زحمت های ایشان برای استان هستیم، که جای تشکر دارد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا