امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی که مشکل مردم در موسسه میزان به طور کامل برطرف نشود استیضاح وزیر اقتصاد با قوت ادامه دارد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی که مشکل مردم در موسسه میزان به طور کامل برطرف نشود استیضاح وزیر اقتصاد با قوت ادامه دارد

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با خبرگزاری تسنیم گفت: تا زمانی که مشکل مردم در موسسه میزان به طور کامل برطرف نشود استیضاح وزیر اقتصاد با قوت ادامه دارد و با پیگیری‌های انجام شده بر تسریع در اجرای مصوبات قبلی و پرداخت سپرده‌های مردم در موسسه میزان اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند، با اشاره به موسسه میزان اظهار داشت: تاکنون جلسات زیادی با رئیس مجلس شورای اسلامی مبتنی بر مشکلات موسسه میزان و استیضاح وزیر اقتصاد برگزار شده است.

وی با بیان اینکه از رئیس مجلس شورای اسلامی تقاضا کردیم تا در زمینه حل مشکل میزان و بازگشت سرمایه به مردم کمک شود، افزود: مردم زیادی از خراسان جنوبی در موسسه میزان سپرده دارند که در حال حاضر در وضعیت بدی هستند که باید هر چه زودتر برای رفع مشکل مردم اقدام شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شد بانک صادرات در راستای حل مشکل موسسه میزان ورود پیدا کند و تمامی بدهی‌های این موسسه را به مردم پرداخت کند و بانک صادرات اموال و املاک موسسه میزان را بگیرد و اگر افرادی به این موسسه بدهکار هستند و از این موسسه وام اخذ کردند، بانک صادرات عهده‌‎دار شد تا بدهی‌ها را بگیرد.

عبادی با بیان اینکه مهم ترین مرحله در حل مشکل موسسه میزان و پرداخت سپرده‌ها به مردم است، افزود: در حال حاضر از نظر قانونی مشکل آنها برطرف شده است و بانک صادرات مصوبه شورای پول و اعتبار را پذیرفته است و بنا شد تا ۲ ماه دیگر بانک صادرات در راستای پرداخت سپرده مردم اقدام کند.

وی با بیان اینکه هیچ توضیحی از طریق بانک مرکزی قابل قبول نیست، اظهار داشت: موسسه میزان به دلیل عدم نظارت بانک مرکزی، سبب بروز مشکلات برای سپرده گذاران شده است و هیچ گونه توضیحی از طریق این بانک قابل قبول نیست و در این راستا تاکنون موسسه میزان به مردم ظلم کرده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی که مشکل مردم در موسسه میزان به طور کامل برطرف نشود استیضاح وزیر اقتصاد با قوت ادامه دارد و با پیگیری‌های انجام شده بر تسریع در اجرای مصوبات قبلی و پرداخت سپرده‌های مردم در موسسه میزان اعلام شد.

عبادی افزود: مقرر شد یک بانک جدید تأسیس و با همکاری و پشتیبانی بانک مرکزی سپرده‌های مردم در میزان را پرداخت کند که مجوز بانک جدید را بانک مرکزی صادر می‌کند و بانک صادرات منابع مالی مورد نیاز بانک جدید التأسیس را تأمین و پشتیبانی می‌کند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موسسه میزان تاکنون ظلم بزرگی بر مردم کرده است،گفت: با پیگیری‌های انجام شده مقرر شد ظرف دو ماه آینده بانک جدیدی تأسیس وبا همکاری بانک صادرات و بانک مرکزی سپرده‌های مردم داده می‌شود.

انتهای پبام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا